Parada Ponosa - Strana 57
Strana 57 od 68 PrvaPrva ... 747555657585967 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 841 do 855 od ukupno 1009
  1. #841

    Odgovor: Parada Ponosa

    какав је то фанатизам???
    Bolest prijatelju, bolest.



  2. #842

    Odgovor: Parada Ponosa

    A miting, posthumno nazvan, Kosovo za Patike ?
    Razbijanja i paljevine ... na zalost i ljudske zrtve,
    Da li bi (JosariJane)
    policija, uz operativna saznanja i najave (iz miloshte nazvanih) ekstremnih desnicara da ce ici na dzamije i abasade (adidas i nike ofkors) trebala da zabrani odrzavanje takvog skupa ?
    evo moze i Vojvoda Turkmen.

  3. #843

    Odgovor: Parada Ponosa

    Kakve veze ima zbog čega je skup, policija ima svoja operativna saznanja ima zakon po kome radi i ako proceni da je najbolje zabraniti skup, naravno da ga treba zabraniti bez obzira na to o čemu se radi. Mada evo Britanci nešto pokušali da zabrane pa opet bi London za patike na kraju, sa sve ljudskim žrtvama... Ako se lomljenje, žrtve i sve ostalo mogu izbeći po meni bi logično bilo da se izbegnu.



  4. #844

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    A miting, posthumno nazvan, Kosovo za Patike ?
    Видиш, о овоме говорим, зот Валтер.
    Кад се стварно ради о људским правима, о људима који се истребљују мало по мало, велики педеробранитељи се зајебавају - "Косово за патике"...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #845

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Umem ja da objasnim, ali ni tada ne bi razumela
    I'm all ears


    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Na kraju krajeva, ovde ne pricamo o pravljanju dece, vec o vezi izmedju dve osobe. I onda ja tebe pitam: zasto dvoje homoseksualaca ima zakonsko pravo na vezu, a ovi incestoidni nemaju?
    Nemaju ni ovi prvi još uvek
    Kako nemaju? Pa, homoseksualna veza nije zakonom zabranjena, a incest jeste.



    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Nego, kad smo vec kod dece... neretko se desava da i deca iz, takoreci, "normalnih" veza imaju mentalni poremecaj... sta cemo s tim? Da sibnemo i tu neku zakonsku zabranu?
    Banalizacija ti je omiljena igra?
    Ne. Nego ne mozes nekom uskratiti pravo na vezu zato sto se moze desiti da iz te veze nastane dete sa mentalnim poremecajem. To je diskriminacija Sem toga, mozda neko nije ni planirao da ima dete iz takve veze. Dakle, svodi se na to da zakon brani ljudima da rade sta 'oce u svoja cetir' zida, a da pri tom nikog ne ugrozavaju, bas kao sto to rade i homoseksualci kojima to isto nije zakonom zabranjeno


    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ti u svom postu podstrekavaš na incest,a podstrekavanje predstavlja krivično delo u granicama umišljaja
    Ne, ja samo dovodim u pitanje argumente koji se koriste u prilog celokupne te halabuke koja se svaki put dize oko gej parade i kazem da to sto ti nekog ne ugrozavas nije nikakav narocit argument.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #846

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Kakve veze ima zbog čega je skup, policija ima svoja operativna saznanja ima zakon po kome radi i ako proceni da je najbolje zabraniti skup, naravno da ga treba zabraniti bez obzira na to o čemu se radi. Mada evo Britanci nešto pokušali da zabrane pa opet bi London za patike na kraju, sa sve ljudskim žrtvama... Ako se lomljenje, žrtve i sve ostalo mogu izbeći po meni bi logično bilo da se izbegnu.
    U bre... pretera ga sad...
    Najbolje bi bilo da zabranimo fudbal, pa nebi bilo nasilja na fudbalskim stadionima,...ili da ukinemo porodicu, pa da se rešimo nasilja u porodici za sva vremena.
    A ne trebaju ti ni operativna saznanja, sve je već poznato.
    Kakva bre procena dal' treba ili ne treba nešto zabraniti, država je dužna da obezbedi uslove i bezbednost.
    Ko državu ili policiju pita za mišljenje, njima je to posao.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  7. #847

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Kakve veze ima zbog čega je skup, policija ima svoja operativna saznanja ima zakon po kome radi i ako proceni da je najbolje zabraniti skup, naravno da ga treba zabraniti bez obzira na to o čemu se radi. Mada evo Britanci nešto pokušali da zabrane pa opet bi London za patike na kraju, sa sve ljudskim žrtvama... Ako se lomljenje, žrtve i sve ostalo mogu izbeći po meni bi logično bilo da se izbegnu.
    U bre... pretera ga sad...
    Najbolje bi bilo da zabranimo fudbal, pa nebi bilo nasilja na fudbalskim stadionima,...ili da ukinemo porodicu, pa da se rešimo nasilja u porodici za sva vremena.
    A ne trebaju ti ni operativna saznanja, sve je već poznato.
    Kakva bre procena dal' treba ili ne treba nešto zabraniti, država je dužna da obezbedi uslove i bezbednost.
    Ko državu ili policiju pita za mišljenje, njima je to posao.
    Ne bih se složio, ako je rizik prevelik i očigledan logično je da se zabrani. Postoje zakonske pretpostavke za tako nešto. Kao što je recimo bila odluka da u mečevima Partizana i Škendije ne bude dozvoljeno gostovanje navijača, inače ja sam za to da se obezbeđivanje utakmica i svaki skup koji zahteva dodatno angažovanje policije za njegovo održavanje, uredno plati policiji dodatno. Kako utakmice, tako i gej parade.

    Elem:

    Припадници Министарства унутрашњих послова Србије су организатору протесног скупа Протест пореских обвезника због одлуке Владе Србије да финансира тзв. Параду поноса Владимиру Мишковићу данас уручили решење МУП-а Србије о забрани скупа, због наступања околности из члана 11., став 1. Закона о окупљању грађана који гласи: Надлежни орган може да забрани одржавање јавног скупа ради спречавања ометања јавног саобраћаја, угрожавања здравља, јавног морала или безбедности људи и имовине.

    Порески обвезници оштро протествују због овакве одлуке МУП-а Србије, јер се поставља питање до каквог угрожавања јавног морала би могло доћи на нашем скупу? Нико од грађана и представника медија није најавио да ће на скуп доћи оскудно одевен или без одеће на себи, јер је управо то манир организатора Параде поноса, због чијег организовања и државног финансирања је протесни скуп и сазван.

    Поставља се питање и ко је овде дискриминисан? Иако се организатори Параде поноса стално жале на дискриминацију, МУП Србије није одлучио да забрани њихову манифестацију него баш супротно МУП забрањује скупове грађана који се противе одржавању Поворке поноса. Поставља се питање ко је овде дискриминисан, они који се стално жале да дискриминацију, или грађани који су стварно дискриминисани, којима се забрањује грађанско право које је другим грађанима омогућено.

    Без обзира на двоструке стандарде представника власти у Србији, која подржава и финансира манифестације једне групе грађана, а забрањује скупове друге групе грађана, српски порески обвезници се надају да ће, упркос огромном револту грађана, манифестација Парада поноса проћи без инцидената и немилих сцена, јер насиље на улицама нашег главног града никоме није потребно. Због тога апелујемо на учеснике Параде поноса и припаднике МУП-а да се уздрже од провокација упућених грађанима Београда, јер су тензије у јавности због тешке економске ситуације толико велике да је веома лако изазвати инциденте са несагледивим последицама.

    Порески обвезници са жаљењем констатују да је власт, забраном Протеста пореских обвезника због одлуке Владе Србије да финансира тзв. Параду поноса, пропустила прилику да каналише назадовоство грађана организовањем мирног скупа, због чега ће сама сносити последице ако дође до немилих сцена које смо сви хтели да избегнемо.

    У Београду, 08.10.2010. године

    Владимир Мишковић



    Isto tako se recimo brani radnicima da štrajkuju ispred vlade u Nemanjinoj i još ko zna koliko skupova, uredno prijavljenih je tako zabranjeno, pa ako neko može da mi objasni zašto ovi iz LGBT imaju ekskluzivitet da zajebavaju sve ostale građane svake godine otprilike u ovo isto vreme a drugi poreski obveznici nemaju? Iako se zna da će usled ove parade izbiti nešto nalik na ono prošle godine ili 2001. godine.



  8. #848

    Odgovor: Parada Ponosa

    Aman čovek...jako smo se mi dobro razumeli. Naravno da svi imaju pravo na skupove, štrajkove, pa i parade.
    Nema policija šta da dozvoljavaju ili zabranjuju, oni moraju da odezbede bezbednost. To je njihov posao, to je ono za šta su plaćeni.
    Ako uopšte pričamo o ozbiljnoj državi u kojoj je zakon jednak za sve?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  9. #849

    Odgovor: Parada Ponosa

    Kako nemaju? Pa, homoseksualna veza nije zakonom zabranjena, a incest jeste.
    Zato što je interes države da se ne rađaju deca s dve glave i slične te neke lepe stvari, a iz gej braka, na koji sam ja mislio ovom prilikom mogu da se rode eventualno šuljevi

    Ne. Nego ne mozes nekom uskratiti pravo na vezu zato sto se moze desiti da iz te veze nastane dete sa mentalnim poremecajem. To je diskriminacija Sem toga, mozda neko nije ni planirao da ima dete iz takve veze. Dakle, svodi se na to da zakon brani ljudima da rade sta 'oce u svoja cetir' zida, a da pri tom nikog ne ugrozavaju, bas kao sto to rade i homoseksualci kojima to isto nije zakonom zabranjeno
    Incest je bolest, te je zato zabranjen brak između dve osobe koje su srodnici, te iz tog razloga ne mžemo izjednačiti homose i incestoidne likove, jer nikako nisu isti.

    Ne, ja samo dovodim u pitanje argumente koji se koriste u prilog celokupne te halabuke koja se svaki put dize oko gej parade i kazem da to sto ti nekog ne ugrozavas nije nikakav narocit argument.
    Halabuku oko šetnje tih ljudi ne pravim ja niti meni slični, nego oni koji su protiv nje.
    Da se desi da se i zateknem na ulici tog dana, prošao bih pored njih k'o pored turskog groblja, jer me ne zanimaju, osim ako bi zakrčili saobraćaj na liniji na kojoj saobraća moj bus.

    Ja se ne zalažem za gej paradu, niti sam gej aktivista niti tako to nešto, niti sam evropejac kako to neko pomenu negde, meni samo nije jasno zašto su ljudi protiv toga, i čime ta šetnja bilo koga od strejt ljudi ugrožava. Mene recimo ne ugrožava, osim ako bi one grozne ribe što se trljaju kod kuće krenule da se skidaju gole ili ako bi pederi namazanih bulja goluždravi trčkarali gradom
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  10. #850

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Zato što je interes države da se ne rađaju deca s dve glave i slične te neke lepe stvari, a iz gej braka, na koji sam ja mislio ovom prilikom mogu da se rode eventualno šuljevi
    Po toj logici, svima ciji IQ ne dobacuje bar do 70-80 ne bi trebalo dozvoliti da sklapaju brak, jer bi njihova deca mogla imati velike sanse da im mozak bas ne bude narocito razvijen

    Osim toga, ja sve vreme pricam o vezi, nikakav brak nisam spominjala. Homoseksualcima nije zakonom zabranjeno da budu u vezi, zar ne?



    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Incest je bolest, te je zato zabranjen brak između dve osobe koje su srodnici, te iz tog razloga ne mžemo izjednačiti homose i incestoidne likove, jer nikako nisu isti.
    Po kojem je to osnovu incestoidni odnos bolesniji od homoseksualnog? (osim sto je Svetska zdravstvena organizacija homoseksualnost skinula sa liste bolesti to svi znamo ko pesmicu, samo ne znamo zasto ) I opet, da razjasnimo, ne pricam o braku, vec o vezi.

    Dakle, zasto ne bi sutra mogli da izadju na ulicu oni koji vole incest (i time takodje nikog ne ugrozavaju, kao ni ovi LGTB) i da traze da npr. pri zaposljavanju ne budi diskriminisani zbog sklonosti ka incestu? To isto ne bi trebalo bilo kome da smeta, za ne? Nista vise nego gej parada.

    (Takvi koji bi njih fizicki napali bili bi, ko da vec vidim, nazvani incestofobima i u skladu s tim proglaseni latentnim incestoljupcima )


    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Da se desi da se i zateknem na ulici tog dana, prošao bih pored njih k'o pored turskog groblja, jer me ne zanimaju, osim ako bi zakrčili saobraćaj na liniji na kojoj saobraća moj bus.
    Ja se ne bih ni zatekla, jer poenta i jeste u tome da, kad se ne bi zateko niko, ta njihova sprdacina ne bi ni imala nikakvu poentu, a poenta je da se napravi skandal, kako bi se posle mesecima pricalo o tome. Najobicnija zelja za publicitetom



    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ja se ne zalažem za gej paradu, niti sam gej aktivista niti tako to nešto, niti sam evropejac kako to neko pomenu negde, meni samo nije jasno zašto su ljudi protiv toga, i čime ta šetnja bilo koga od strejt ljudi ugrožava.
    Mene ne ugrozava, nije mi samo jasna njena svrha. Dakle, kad bi se njom nesto postiglo, mogla bih da shvatim, ovako to posmatram kao samo jos jedan u nizu bespotrebnih troskova, pored toliko mnogo znacajnijih koje je potrebno pokriti.



    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Mene recimo ne ugrožava, osim ako bi one grozne ribe što se trljaju kod kuće krenule da se skidaju gole ili ako bi pederi namazanih bulja goluždravi trčkarali gradom
    A na koji nacin bi te to onda ugrozilo?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #851

    Odgovor: Parada Ponosa

    Znam da da sam offtopic, ali da ne mešamo babe i žabe.
    Incest je stvar svesnog izbora - npr ukoliko ne znate da vam je neko brat ili sestra od tetke ilineznam koga, možete se lako upustiti u vezu sa takvom osobom. Isto tako, taboo incesta nije isti za sve kulture. U evropskim kraljevskim porodicama skoro da je pravilo da se venčavaju u rodu kako bi sačuvali čistotu krvi.
    Homoseksualnost je rodni poremećaj.
    Mada...to je sve diskutabilno.
    A ja nemam snage za diskusije ove vrste. Sve je već rečeno.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #852

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Incest je stvar svesnog izbora

    Homoseksualnost je rodni poremećaj.
    (ne boj se, ima dosta onih koji misle da je homoseksualnost nasledna, zarazna i sta sve ne )

    Jeees, ali za nekog ko voli incest se bas ne moze reci da je bas najcistiji u glavi, zar ne? A onda se postavlja pitanje koliko je taj izbor zaista svestan i zdravorazumski i koliko neko zaista moze da utice na to da l' ce odnos sa krvnim srodnikom da ga pali li ne.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #853

    Parada ponosa

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Incest je stvar svesnog izbora

    Homoseksualnost je rodni poremećaj.

    (ne boj se, ima dosta onih koji misle da je homoseksualnost nasledna, zarazna i sta sve ne )

    Jeees, ali za nekog ko voli incest se bas ne moze reci da je bas najcistiji u glavi, zar ne? A onda se postavlja pitanje koliko je taj izbor zaista svestan i zdravorazumski i koliko neko zaista moze da utice na to da l' ce odnos sa krvnim srodnikom da ga pali li ne.
    Može d'ode na lečenje te da popije lekiće
    Derpe nema nikak'e lekove koje može da cugne. DAkle, jebiga

    Ja se ne bih ni zatekla, jer poenta i jeste u tome da, kad se ne bi zateko niko, ta njihova sprdacina ne bi ni imala nikakvu poentu, a poenta je da se napravi skandal, kako bi se posle mesecima pricalo o tome. Najobicnija zelja za publicitetom
    A koji publicitet prave upravo protivnici parade, jer npr ja, ni u najluđem snu ne bih znao kad je pederbal da nisam to čuo od onih koji su protivU toga

    A na koji nacin bi te to onda ugrozilo?
    Gnušam se golotinje

    Po kojem je to osnovu incestoidni odnos bolesniji od homoseksualnog?
    I prostog razloga što svaki čovek/žena ima i mušku i žensku stranu, a ne poželi svako da opali/da se opali svoju ćerku/sestru ili da ga brat nategne onako pošteno

    Ja se ne bih ni zatekla
    DAleko je belgrado

    Po toj logici, svima ciji IQ ne dobacuje bar do 70-80 ne bi trebalo dozvoliti da sklapaju brak, jer bi njihova deca mogla imati velike sanse da im mozak bas ne bude narocito razvijen
    Ukliko je osoba poslovno nesposobna, onda se ne može ni zaključiti brak.
    Poruku je izmenio Mish, 04.09.2011 u 13:50 Razlog: uzastopne
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  14. #854

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Može d'ode na lečenje te da popije lekiće
    Derpe nema nikak'e lekove koje može da cugne. DAkle, jebiga
    Ahaaaa Dakle, to su neki posebni lekici koji ce incestoljupcima momentalno da promene mentalni sklop (pa im se vise nece dizati na rodbinu), dok su homici beznadezni slucajevi, na njih lekici u tom smislu ne mogu da deluju. Interesantno


    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    A na koji nacin bi te to onda ugrozilo?
    Gnušam se golotinje
    Mislis, samo odredjene golotinje, na primer "ako bi one grozne ribe što se trljaju kod kuće krenule da se skidaju gole ili ako bi pederi namazanih bulja goluždravi trčkarali gradom"


    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    I prostog razloga što svaki čovek/žena ima i mušku i žensku stranu, a ne poželi svako da opali/da se opali svoju ćerku/sestru ili da ga brat nategne onako pošteno
    Ja ne'am dve strane, ne bih se nikad opalila sa zenom, sta nije u redu sa mnom?


    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ukliko je osoba poslovno nesposobna, onda se ne može ni zaključiti brak.
    A ako je sposobna za koitus i zatrudni, onda je salju na kiretazu?
    A i nije bas da je svako ko je malo priglup automatski poslovno nesposoban
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #855

Strana 57 od 68 PrvaPrva ... 747555657585967 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •