Sta vozate u kolima?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21
  1. #1

    Sta vozate u kolima?

    Znate da svako od nas ima nesto u kolima sto je postavljeno sa namenom.Neko kaci cd na retrovizor(postoji zanimljiva teorija o toj pojavi svima nama poznata),neko stavlja one male uredjaje za navigaciju,neko kaci male lutkice da se drmaju dok se vozaju gradom,a ja imam svoje magare.Drugarica mi je poklonila malog plisanog konjica(u njenoj verziji,u mojoj je ono magare),koje kad mu pritisnes levo kopito pocne da skace i luduje(ko u Balasevoj pesmi) pa ga vozam gde stignem.Sta vi vozate?
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  2. #2

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    dok sam imala svoja kola vozala sam dve zabe koje su sedile na lopochu to mi je najbolja drugarica dala (posto je ona Poncho, a ja Toro ) vozila sam i jedno kuche.. koje je bilo nakacheno sa desne strane stakla na suvozachevom mestu i obavezno jedan omanji dushek, koji se mnogo puta pokazao korisnim
    moomoo meee jooouu

  3. #3

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    vec duze vrijeme vozam jedan duks na zadnjem sjedistu koji ni sam ne znam sta vise radi tamo.. al ajd ocigledno mu se svidja pa necem da ga diram
    a na retrovizoru... pa zna se Zvezdin grb i mala plocica sa nasom zastavom
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    Jednog blesavog zabca u kisnom mantilu kojeg sam dobio na poklon od.......... e necu kazem,ona zna
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  5. #5

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    Sada nista, osim necijeg kisobrana ???
    U prethodnim kolima sam vozao jednog belog medu, bio je pravi Lala sa sve stomakom, imao je cak i prsluk. Kada mi je auto izgoreo, plamenovi su istopili vrpcu koja ga je drzala za retrovizor, a on pao i otkotrljao se, i tako preziveo sa minimalnim ozledama. Sa svim stazom kod mene, zasluzio je odmor, poklonio sam ga mojoj ljubavi , njoj stoji na stolu, vise se ne voza, ali je podseca na mene.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  6. #6

  7. #7

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    od kad se rodio mali u autu (sem njega) moze da se nadje svasta - prvo je okacio plisanu lutku Chicken Little, ispod retrovizora, a kad krenemo negde sto mu dodje pod ruke, to uzme.
    jednog dana vozimo velikog plisanog autica Mekvin, drugi dan kornjacu, pa onda vozic, pa bicikl (ako idemo u park)...
    pod redovnom opremom spadaju jedan veliki i jedan mali kisobran, kutija sa CD diskovima, punjaci za mobilne telefone komada 2, flasica sa vodom...i jos neke sitnice


  8. #8

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    Положио сам прекључе данас сам добио дозволу тек,иначе у колима је чви џви...
    Србијо моја поносна буди!

  9. #9

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    Crvene papricice na retrovizoru (plasticne),kazu to je za srecu...(s obzirom kako vozim,dobro ce mi doci malo srece )
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #10

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    Sliku svoju. Deluje protiv radara i parking servisa.



  11. #11

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    jedan pepito šešir na zadnjem sedištu...još od pre dve zime, ako počne kiša ili sneg...ne volim kišobrane
    obavezan primerak nekog od časopisa koje čitam mesečno, a koje najčešće po 15 dana od kupovine zaboravljam da ponesem iz auta
    držač za mobilni..stalno zvoni a ženska tašna je ipak ženska tašna i dok iskopam isti...on odzvoni opako mi idući na živce

    ...i mislim ništa više...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  12. #12

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    plavuşu s peticama
    u vratima flaşicu vode , sundjer za cipele , vlazne suve maramice
    u pregradama vodu auto karte , dezodorans , kreme za ruke lice , sapun ...
    sve ono şto imam u kupatilu imam i u kolima
    priznajem ja sam manijak
    P.S.
    ali ako zarati imam sve kod sebe i mo(r)bilan sam
    Ko je za jednu voznjicu

  13. #13

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    Dosta CeDe - lova, uvek mora da svira nesto..
    Jedan kisobran - nikad se ne zna odakle mozh' da naidje, jal' kisha, jal' saobracajni neistomisljenik
    Krpa za staklo..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  14. #14

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    polupunu pepeljaru, polupraznu paklu cigareta, gomilu CDova,
    razne slatkiše (za dete) neke sokiće (za dete) trotinet slopljenu u gpq (za dete) malu priručnu torbicu sa rezervnom odećom (za dete) sportsku torbu sa opremom za vaterpolo (za dete) loptu (za dete)
    pumpu (za loptu) kpl Hitne Pomoći (za one koje usput "oduvam")
    i moju priručnu torb(ic)u ... ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #15

    Odgovor: Sta vozate u kolima?

    Cd plejer, pojacalo i tri para zvucnika Pioneer. Naravno tu su i diskovi sa muzikom po principu za nekog sve, a za svakog po nesto .
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  2. Slikaj me kod kolima
    Autor Sonja u forumu Auto-moto
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 17.05.2012, 22:33
  3. Muzika u kolima
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 18.03.2012, 13:38
  4. Opsednutost vlastitim kolima..
    Autor yige_gui u forumu Auto-moto
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 22.12.2007, 17:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •