Slikaj me kod kolima
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16
  1. #1

    Slikaj me kod kolima

    Danas prolazeci gradom, setih se ove zanimljive stvarcice.
    Par.Ona trcka do nekog slucajnim uzorkom izabranog automobila, po mogucstvu luksuznog zauzima pozu, obavezno se 'vata za kvaku, a on skljoca li skljoca.
    Zanima me da li ste vi ikada maltretirali svoje sapatnike da vas zabeleze u istoj kompromitujucoj pozi blicem skljocajuceg cuda?Sta mislite uopste o ovome ?

  2. #2

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    ko da sebe i svoju ekipu vidim iz mladjih dana... mislim da je malo besnih limuzina proslo kroz BL da je mi nismo ovjekovjecili fotografijom
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Ja to nikad nisam radila. I nije mi zanimljivo.

  4. #4

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Ja bik se pre slikao na traktoru heheh ... al ono, neki do jaja firmirani

  5. #5

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Samo su motori dolazili u obzir (nekada davno)..
    "Slikaj me kod kolima" -

  6. #6

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Eeeeeee ja se slikala pre neki dan (tj 'leb me slik'o) popela se na tenak (Ljudi, ušo majmun u tenak, biće katastrofa! ) i to onaj maskirni, opasni jbga i tenk su neka kolima, a?

    Imam neke slike po kolima i u kolima , al' je to uvek bilo spontano i nikada kola nisu bila od nekog meni nepoznatog, tu, parkirana na ulici a kad je bilo namerno "Slikaj me kod kolima", uvek je to bio neki krš tako npr imam neku sliku sa mora od pre 15 godina, na nekom žutom kamionu koji ni točkove imao nije, stajao na nekim klocnama mučenik, zaboravljen, i u njega se uselile ose. Ja se popela na haubu da se slikam, slika uspela, ose me izujedale i gotovoooo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Jaoj, imam ja od proslog ljeta!!! Videla je vecina clanova ovog site-a
    Popela se cica na haubu bembarice bivseg mi malog (dipl. table je*ote ), prekrstila nogice i skljoc

    Rezultat= skolski primjer "Slikaj me kod kolima" rada

    Opravdanje= bilo je 4h ujutro, vrela avgustovska noc ( a lepo se kaze "glupi avgust ), mi pre toga bili da slusamoo kubanceee, pa se tekilisali kao majke... i eto, nasta fotka

    Obecavam, necem vise i evo stidim se

  8. #8

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Nemoj ti meni glupi august

    Ja sam imala situacije koje navodi autorka teme , sto da se lazemo .
    Upecatljiva mi je jedna iz Nemacku, iz Kelna, di sam stala uz neki mnoogo dobar Porsche, crni ... ono, bombona.Jos se kao u'vatila za kvaku, klasicna seljacka fora .Al' dobro je ispala slika
    Drugi put je bio u Igalu, kod Titove vile, di me je bivsi ovekovecio uz neki old timer .. sta cu kad ih volem
    Nikad se nisam penjala na haube al' cim budem, javljam

  9. #9

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    S'o bi ljudi rekli " sto je babi milo... ", bar je tako u mom slucaju. Imadoh i ja te varijante, onomad, al' sa nekim ludim motorcicem. Mis'im da je marke TIGAR
    "Bupu pi du pu !"

  10. #10

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Slik'o sam se na ekskurziji sa, u Kragujevcu, pored nekog plavog "Peugeot-a". Inace nemam obcaj da zastajkujem pored dobrih mahina da bi se slikao, na kraju krajeva nisam zensko

  11. #11

    12 Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Citat Goga kaže:
    Samo su motori dolazili u obzir (nekada davno)..
    "Slikaj me kod kolima" -


    Veceras sam, sredjujucu Kikirikijeve fotografije "upecala" par komada u stilu "slikaj me kod kolima"

    Dobar mercedes (znam po oznaci), Kikiriki i ja jos lepsi ..

    Ovde cveta divlje trziste kupoprodaje automobila, tako da mogu da se slikam svaki dan pored nekih "besnih" , nije to zbog mene , vec zbog deteta

  12. #12

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Ko voli dobre automobile verovatno ce rado pozirati ispred nekog takvog, meni to nikad nije bilo zanimljivo. Jednom smo se zezali i napravili sliku ispred pandurskih kola i zamalo ostali bez filma i fotoaparata. Bese to pre desetak godina. Kad smo prolazili pored stanice milicije dobismo ideju da napravimo foru i slikamo se pored kola kao da smo uapsili drugara. Medjutim, tada je naisao cika policajac, narogusen i ljut sav, strasno, strasno, i tu nas pola sata preispitivao zasto smo to uradili, sto slikamo kola i sl. Jedva ga ubedismo da smo se samo malo salili, hteo je da nam uzme aparat i izvadi film al na svu srecu na kraju se smilovao i dao nam voljno.
    Trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija!!!

  13. #13

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Citat SQUAW kaže:
    stajao na nekim klocnama mučenik, zaboravljen, i u njega se uselile ose. Ja se popela na haubu da se slikam, slika uspela, ose me izujedale i gotovoooo
    a ne znam samo sto me ovo podseca na mene
    moomoo meee jooouu

  14. #14

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Hm da,u Monte Carlu ispred casina,svi su se muvali oko nekih super modernih kola u stilu Jamesa Bonda a ja sam se slikala kraj nekog old timera,zelenog ...
    Inace nisam luda za autima,nemam ni vozacku a razlikujem samo ficu od peglice,jugu od lade,stojadina od bubice i tu se zavrsava svo moje poznavanje autica...Sta cem kad su mi svi isti
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  15. #15

    Odgovor: Slikaj me kod kolima

    Moj otac je radio sa automobilima tako da mi to nije nishta narochito. Ranije sam se poprilichno razumela u automobile, modele, kvalitet..... haos

    a sad mi je sve to nebitno.
    nisam se nikad slikala kraj nekog auta jer mi je to jako glupo, narochito ako to nije moj auto....

    p.s.
    obozavam da zezam komshiju koji vozi uvek neke dzipove, i ima alarm.... Pa... recimo da mu stalno zvoni alarm kad sam ja u blizini
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  2. Sta vozate u kolima?
    Autor Captain Jack u forumu Auto-moto
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 18.05.2012, 14:43
  3. Muzika u kolima
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 18.03.2012, 13:38
  4. Opsednutost vlastitim kolima..
    Autor yige_gui u forumu Auto-moto
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 22.12.2007, 17:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •