Obaranje s'nogu!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 42
  1. #1

    Obaranje s'nogu!

    Kojim postupkom bi muškarac uspeo da vas obori s'nogu?

  2. #2

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Ja to radije zovem "preturanje na ledja"...

    verovatno da me zaprosi,
    ali bez romantike, cveca i ostalih ..nja
    lepo da kazhe, da hoce mene i moje dete da voli i da budemo familija
    ako se zakachi josh jedno zajednichko,
    utoliko bolje
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #3

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Zaista ne znam sta bih tip trebalo da uradi i kaze da bi me oborio s nogu?
    Mozda da imam 20 god ....
    A sad u ovim godinama? Tesko.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #4

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    .... ponekad se i ja polakomim na kvazi sigurnost koju isahara pominje, al se uvek opsetim da s tim nekim treba i zziveti i da postoji razlog zashto se bajke zavrshavaju sa 'i zziveli su srechno i dugovechno' bez zalazzenja u detalje.....

    meni bi odleteo poklopac s glave od sreche kad bi me poveo u let paraglajderom.... ili da skochimo tugeDr iz aviona...... ili da obidjemo neku olupinu na sto metara dubine (s nitroxom, naravno) i snimimo dokumentarac..... ili kad bi mi rekao da mi je namestio shljaku da kuvam ruchak svaki dan ekipi iz pixar-a.... ili kad bi ishli zajedno na treking u nepal.... ili da vozimo kanue po nekim brzacima.... ili da vodimo ljubav u chamcu na otvorenom moru.... ili tako neshto.....

    ili, da opljachkamo banku!!!!
    & underpaid......

  5. #5

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Gle ove nevenčane

    Obzirom da me ovaj moj Najgori svaki čas obori s'nogu
    kako spremanjem nekih špecija tako i drugim kućnim čarolijama ostaju mi samo ovi virtuelni...

    ...dovoljno je da mi posvete neku pesmicu, makarkakvu, ili sličicu neku neuobičajenu...

    Doduše ne obore me baš skroz...jer sedim ali eto...oduzmu mi dah

  6. #6

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Oborila bi me sa informacijom da je "pala" 7-ica na lotu!!!
    Koji bi onda sex pao!!!
    Back in red!

  7. #7

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Gle ove nevenčane

    Obzirom da me ovaj moj Najgori svaki čas obori s'nogu
    kako spremanjem nekih špecija tako i drugim kućnim čarolijama ostaju mi samo ovi virtuelni...

    ...dovoljno je da mi posvete neku pesmicu, makarkakvu, ili sličicu neku neuobičajenu...

    Doduše ne obore me baš skroz...jer sedim ali eto...oduzmu mi dah
    Ovo ko da sam ja pisala...

    Oborim se sama u znak oduševljenja kad je nešto urađeno, bez da ja prvo čangrljam da to mora... A za inventivnost kao što su palačinke subotom uveče, dok ja tračarim sa Sun po msn-u, pa ja ne da sam oborena, nego sve ližem prste i uzdišem...
    Pesme po forumu mogu da me oduševe, ali nema do toga nego kad me on gleda u oči i izmišlja pesmu na licu mesta. Pa makar i o pire krompiru. Mom. Ručno gnječenom...
    Vrag odneo šnalu...

  8. #8

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Na neki način zavidim svakom muškarcu koji je bar jedan put u svom životu oborio neku damu s nogu, razume se, svojim šarmom, pojavom, personalitijem...

    Priznajem, meni to nikada nije pošlo za rukom. Nekako mi je lakše da verujem da sam jednostavno nailazio na pogrešne dame, ili na prave dame u pogrešnom vremenu, što mu dođe na isto...

    Moj svaki uspeh je bio mukotrpan i potpuno zaslužen. Ma, čime se sve nisam služio u dovijanju, ne bi li se uspeo približiti nekoj lepoj ženi. Mogao bih osrednji vodvilj da nepišem o tome. Ali, verujem da sam svoje partnerke možda baš zbog toga uvek poštovao i odnosio se prema njima korektno...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #9

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Auuu...hmmm...pa sad, ja sam nepopravljivi romantičar i svaka mala gesta od srca mene obara s nogu. Važno mi je da vidim da se on tome posvetio, pa iako na kraju ispadne fijasko (prvi njegov susret sa šerpom i varjačom) meni je kao da me je poslužio najbolji svjetski kuhar! Ja se inače hranim tim sitnim malim iznenađenjima, ona su mi pogonsko gorivo u vezi...dakleN svaki dan bih voljela da me malkice obori s nogu, ili bar malko protrese tlo pod nogama.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #10

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    šta bi na kraju sa dobrim starim klizećim i dizanjem na klocne?

    šerpe,varjače i 100 drugih gluposti...

  11. #11

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Iako se zadovoljavam sitnicama, meni treba zaista dosta da bi me oborio sa nogu toliko, da ni ne mogu sad da se setim sta bi trebao da uradi. Pritom ne mislim na materijalne stvari. Mene um obara, i to posteno. Oborio bi me, npr. ako bi me obuzdao, jer to nijedan nije uspeo.. oborio bi me ako bi uspeo da me nadjaca u stvarima u kojima mislim da sam najjaca, a pritom da ne bude zlurad i da se ja ne osecam lose.. oborio bi me kad bih se uz njega osecala najsigurnije na svetu pa bi me boleo kurac za sve.. oborio bi me kad bi znao da mi recituje "Ekspres za sever" od Mike, al' zapravo da recituje, od srca, ne da palamudi..
    I tako..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Ne treba puno...raznorazne sitnice su ponekad sasvim dovoljne...

    Nekada, davno, padala sam na ''Ekspres'' i ''Graciju'' i ''Čekaj me''
    I trudio se svim silama da me osvoji, da se osećam najvažnijom i najsigurnijom uz njega...ali to nije dugo trajalo...trebalo je poći dalje...
    Više ne ''padam'' na ekspres i ostale stvari, u tom pogledu stojim čvrsto na zemlji...

    Obara me sa osmehom, pogledom, gestovima, dodirom i onim našim šifrovanim porukama i rečima, koje samo nas dvoje znamo šta znače...samo nama...

  13. #13

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    jednom u zivotu sam oborio time sto sam bio JA.
    Iskrenoscu bez tabua, razigranom kreativnoscu i velikim srcem...


    Time sam valjda svoju kvotu ispunio... nekako nemam ambicije da obaram vise na ledja... sta vise, sad cekam da mene neka obori s nogu...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #14

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Jedna "carobna" rec me obara s' nogu...nemam pojma i sama zasto tako reagujem na nju (a reagujem )
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #15

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Kad nešto zajebe, al' bude iskren. Ne obori me baš s nogu, ali me bar spreči da ga ne šutnem.
    Vrag odneo šnalu...

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •