Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 103
  1. #1

    Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Šta znate i šta mislite?
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Pa ne znam nista o tome. Pa zato i ne mislim nista jos uvek. Jel bi mogao malo da nam objasnis o cemu se radi? Postavi neki tekst sa informacijama i navedi izvor teksta.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Šta znate i šta mislite?
    Pitaj Yosu on zna
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  4. #4

    02 Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    JAVNI SKUP 07 10 2007 po scenariju Adolfa Hitlera& Mite Ljotica u reziji Davidovica od scmara i strasti JE ZABRANJEN


    Poruku je izmenio Lala Vrbas, 26.09.2007 u 16:09
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Pa, zar nije gradonacelnica Novog Sada reagovala na taj mars?

    Ja mislim da sam negde procitala da jeste... zato sam i mislila da je taj skup zabranjen! Ali, po svemu sudeci, donela sam pogresan zakljucak...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Lala Vrbas kaže: Pogledaj poruku
    Dragi moji Novosadjani Novosadjanke Vojvodjani Vojvodanke

    Podrzite antifasisticku akciju politicke stranke i slobodoumne gradane u aktivnostima protiv marsa nacionalsocijalista i podrske kopiletu Davidvicu .

    POMOZIMO DA SE NE CUJE GLAS MRZNJE , PROPAGIRANJE VISE I NIZE RASE LJUDI I NACIONASOCIJLISTICKOG PORETKA KOJI VODI U LOGORE GASNE KOMORE .

    MARS I ORGIJE NACIONALSOCIJALISTA SE NE SMEJU DOGODITI U NOVOM SADU GRADU HEROJU NITI BILO GDE U VOJVODINI ODNOSNO SRBIJI

    STOP FASIZMU

    Lalo ... podrzavam te ali ...
    amerike spotove ne smatram miroljubivim posle bombardovanja Srbije 1945 i 1999. godine
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  7. #7
    Malo vise o tome:

    Novosadska policija saopštila je da je zabranila skup neonacista "Marš za jedinstvo Srbije", najavljen za 7. oktobar u Novom Sadu.
    Kako se navodi, policija je odluku donela u skladu sa Zakonom o okupljanju građana, na osnovu prijave skupa koju joj je dostavio Goran Davidović. Mediji su javili da se "Marš za jedinstvo Srbije" organizuje 7. oktobra, kako bi neonacisti proslavili rođendan jednog od vođa Trećeg Rajha Hajnriha Himlera, komandanta Gestapoa i divizija SS-a.

    Danas je i Demokratska stranka zatražila od policije da zabrani održavanje skupa neonacističkog pokreta u Novom Sadu.

    "Bez obzira na zvanično obrazloženje motiva za održavanje skupa, opravdana je bojazan, s obzirom na dosadašnje delovanje te organizacije i činjenicu da su njeni pripadnici osuđivani zbog širenja nacionalne, verske i rasne mržnje, da će se najavljen marš pretvoriti u promociju antidemokratskih i netolerantnih ideja i govora mržnje", saopštio je DS.
    Ta stranka se pridružila pojedinim partijama i nevladinim organizacijama koje su tražile zabranu skupa, zatraživši od nadležnih organa da "ne dozvole marš koji bi mogao da dovede do izazivanja nereda i narušavanja stabilnih i tolerantnih odnosa, pre svega u Novom Sadu i Vojvodini". DS smatra da bi to takođe bio "udar na tradicionalne demokratske i antifašističke vrednosti koje se u Srbiji neguju i na takvo opredeljenje koje je Srbija kroz istoriju dokazala".
    ''Nacionalni stroj'' je u informaciji koju je MUP Srbije dostavio Skupštini Vojvodine u decembru 2005. godine označen kao neonacistička organizacija.
    Više partija, nevladinih organizacija i udruženja tražili su zabranu skupa i zahtevali od nadležnih da ne dozvole marš koji bi mogao da dovede do izazivanja nereda i narušavanja stabilnih i tolerantnih odnosa, pre svega u Novom Sadu i Vojvodini.

    ''I ako mnogi traže zabranu delovanja ''Nacionalnog stroja'' to nije moguće, zbog toga što oni nisu registrovani kao u sudu'' Rekao je sinoć jedan funkcioner DSS u emisiji koja je emitovana na RTV.

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Lalo ... podrzavam te ali ...
    ameriçke spotove ne smatram miroljubivim posle bombardovanja Srbije 1945 i 1999. godine
    Malo off topic: Kal njegov potpis nema veze sa ovom temom.
    Poruku je izmenio silvia, 26.09.2007 u 16:23
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  8. #8

    02 Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Nije u pitanju Amerika vec nasi idioti koje treba nauciti radu . Gradoncelnica se izjasnila protiv marsa ali jednoj demokratskoj SS stranci je mars bio povolji do skoro

    Pobedio je razum i antifasisti koji su bili spremni da se fizicki obracunaju sa nacionalsocijaistickom bagrom koja zasluzuje u..motke po ledima

    MARSA I SKUPA NACIONALSOCIJALISTA 07 10 2007 NECE BITI .

      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Naravno da takvu svinjariju treba zabraniti.Srbi i nacizam? Glupost.Ukoliko ti momci iz nacionalnog stroja imaju pameti ja sam sebi jebem oca očinjeg.Patriotizam i Srpski interes se sigurno ne prikazuju kroz Švapska fašistička sranja,jer Srbin nikada tome nije bio opredeljen.Istorija govori koliko mo samo ratovali upravo protiv ljutog švabe.Bilo kakav govor mržnje ne treba dozvoliti a kamoli idijotariju koja nema veze sa pameću.Njih treba poslati na posmatranje,i odstraniti sa ulica jer nemaju ni malo uračunljivosti sobzirom na sve ovo.Nikada Novi Sad neće biti utočište fašizmu sve dok je pravih sledbenika Svetozara Miletića.Mislim da bi mu se spomenik raspao u paramparčad od muke kada bi marš bio dozvoljen.Ja neonacistima svakako dajem njihovo pravo a to je-PRAVO U PIZDU MATER!
      Vrh

  10. #10
    Evo sajta:

    http://gorandavidovic.blogspot.com/

    A statut program i statut Nacionalnog stroja mozete pronaci na:

    http://www.bhserbia.org/

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Lalo ... podrzavam te ali ...
    amerike spotove ne smatram miroljubivim posle bombardovanja Srbije 1945 i 1999. godine
    Bombardovanje gradova u Srbiji i širom cele okupirane Jugoslavije bilo je 1944. godine. Na Novi Sad i Petrovaradin je palo oko 500 bombi ali iz britanskih bombardera.
    Poruku je izmenio silvia, 27.09.2007 u 10:17 Razlog: 2 uzastopna posta
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Nisam imao pojma da se ovako neşto deşava u Srbiji
    Dobro je da je zabranjen marş ... dobro je rekao onaj debeli lopov da ih treba
    ali treba i u njihovom proglasu proitati da :
    svega da 2 % populacije planete ine belkinje sposobne za radjanje ...
    E pa drage moje ... svlaite gae i na pos'o
    Radjajte decu !
    Svi smo svesni bele kuge u Vojvodini pa nek naşi pametni monici smisle kako da pomognu narodu u poveanju nataliteta da ne bi ovakvi doşli na VLAST !
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Čitam u današnjim novinama kako je Davidović rekao da će tužiti sve one koji su rekli da iza skupa stoje neonacisti.

    Šta sam zaključio? Ovaj skup organizovali su ljudi koji se bave proizvodnjom hleba i peciva i on je okupljanje pekara!

    Pa kako sam to zaključio?!

    Video sam satatut, program "Nacionalnog stroja", linkove na sajtovima, forume, nadimke na forumima, fotografije na lecima koji pozivaju na "Marš" a identične su sa sajta "krv i čast", zastave nemačke iz II svetskog rata, nacističke pozdrave, svastike, dokaze da je Holokaust mit, Hitlerove, Gebelsove i govore Milana Nedića. Ovaj poslednji bio je poznat u svoje vreme kada se hvalio Hitleru da je Beograd prvi "Judenfrei stadt" u Evropi.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Veoma me raduje sto je skup zabranjen

    Nacionalsocijalisticko nekrofilnu bagru treba dobro drzati na oku , pratiti svaki njihov korak i spreciti sve aktvnosti nacionalnog gnoja i primeniti specijano vaspitanje usranom motkom iz medunarodnih prica i bez prisustva vlasti i svedoka

    Misljenja sam da doticna bagru treba otpustiti s posla i udaljiti sa univerziteta skola dok se javno ne pokaju , izvinu narodima antifasisticke Srbije i dokazu drustveno koristnim radom

    ZIVI I ZDRAVI BILI ANTIFASISTI LEVIH I DESNIH UBEDJENJA

    URA ZA ANTIFASISTICKI NOVI SAD I ANTIFASISTE KOSMOPOLITSKE VOJVODINE EVROPSKOG REGIONA
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Lala Vrbas kaže: Pogledaj poruku
    ZIVI I ZDRAVI BILI ANTIFASISTI LEVIH I DESNIH UBEDJENJA

    URA ZA ANTIFASISTICKI NOVI SAD I ANTIFASISTE KOSMOPOLITSKE VOJVODINE EVROPSKOG REGIONA
    Живео Стаљин и светска револуција!
    Живео Информбиро и његова резолуција!
    Живели пали борци!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Pa chekajte, ne mozhe to tako. U demokratiji svi imaju pravo da ispolje i iskazhu svoje stavove i ideje. Ako sto i jedna grupa mozhe da paradira onda mogu i ovi. Naravno sve da bude mirno i po prav'lima . Jer baki, sloboda mishljenja je sloboda mishljenja; kaj tu nije jasno?
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala
      Vrh

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. O Novom Sadu
    Autor Najgora u forumu Novi Sad
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 22:31
  2. "Tesla fest" od 12. do 15. oktobra u Novom Sadu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.10.2007, 11:06
  3. Prvi srpski filmski festival u Novom Sadu
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 12.02.2007, 16:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •