Bezanje sa chasova.. - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 47
  1. #16

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Htela sam danas da zbrisem
    Ali me je grizla savest i nisam zbrisala... Smarala sam se jos dodatnih 2 casa
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  2. #17

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    napolju divan sunchan dan.. pa nema bolje stvari no otici s drushtvom trajektom do ostrva.. drushtvo koje je stiglo iz raznih krajeva.. ne bi bilo u redu da se sedi na chasu po tako lepom danu

    sve u svemu to bezhanje je vredelo svake minute
    ljubi ih Veca svih troje
    moomoo meee jooouu

  3. #18

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    uhhh, zavrsi se i meni skola...

    kada se samo setim kolko sam u 7. razredu ja bezao... i ne samo zato sto neko pita, vec i kada je lepo vreme, cisto da odem do keja, sa drugom, ili jos cesce, "drugaricom"

    al onda sam se za nijansu opemetio u 8. pa sam samo bezao zbog lepog vremena
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  4. #19

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    To je minato kad sam bila klinka no nikad nisam bezala sa casovi jer u nase vreme u gimnaziji je bilo strogo i svi smo ucili nije bilo razloga za bezanje.

  5. #20

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    samo jednom u osnovnoj i to kolektivno sa celim razredom, jer smo imali jako zajebanu profesoricu iz maternjeg jezika pa nam je htela dati kontrolni dva dana pred kraj skolske godine. a sad u srednjoj mi se desilo dva puta da nisam stigao nauciti pa sam otisao kod doktora i dao mi je opravdanje.

  6. #21

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Retko sam bezala sa casova...a i kad sam bezala to je bilo "kolektivno" ...
    U osnovnoj smo bili bas dobro odeljenje...slihtare najgore vrste...vecito sa jedinicama iz vladanja...a svi nas gotivili...ludilo kombinacija ...al raspadosmo se
    A srednja..da sam birala tako ocajan kolektiv ne bi mogla ubosti...Uzas! Svako prica za sebe, dogovoriti se nesto je prosto ne moguce...tako da mi sedenje u kafani s takvom ekipom nije bio uzitak

  7. #22

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Ahh, zavrsih osnovnu Iza mene je ceo jedan period kibanja sa casova i zezanja profesora . Sad ce srednja (za 2 meseca ), pa cemo da otvorimo novu sezonu bezanja .

    Super je sto mi je buduca srednja udaljena 2-3 km od kuce....

  8. #23

    08 Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Ja stalno bezim sa casova pa mi uvek smanje ocenu iz vladanja!
    Nedo im bog da ostave 4 za kraj

  9. #24

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    uglavnom sa casa se bezalo kad je neko ispitivao i kad sam znala da me mrzi taj profa( a koji nije?) xexe i naravno kad smo se organizovali drustvance da se radi nesto pametno...npr da se kupi nekoliko l vopi i da se cirka..ne bas pametno jer me garant nisu provalili kad sam stigla kuci..hehe sta da kazem ludi dani, lude godine (najbolje je da nisu jos ni prosle)

  10. #25

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    imao sam dosta neopravdani mi pobegnemo sa casova kupino piva i navaliiiiiii

  11. #26

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Ma koliko tesko bilo, moram da isteram tu naviku iz svog zivota. Resio sam da se opametim. Naravno, bice tu neki exception (vid, vec i govorim ko programer), ali osim toga, jok

    Sad sam dobar decko
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  12. #27

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Nismo skoro bjezali... Joj,jesmo sa dopunske za matku...
    Ali ne bjezimo bas sa casova... Rijetko kad,uvije se nekako snadjemo drugacije, bez neopravdanih i ukora...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  13. #28

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    U mojoj gimnaziji je skoro nemoguce bezati, a da ne dobijes neopravdani... ako ne cak i ukor...

    Pobegli smo jednom sa srpskog, ali posto je bio poslednji cas, sreli smo profesoricu u busu... pa nam je zapretila tezim kontrolnim ili nekim odgovaranjem... ne secam se sta je na kraju bilo...

  14. #29

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    evo vec mi smanjena ocena iz vladanja... jao... strashno, tek je kraj novembra... de ce mi dusha...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  15. #30

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Bar znas zasto ti je smanjena...

    Kod mene je polovini smanjena ocena, a izostali su max petnaest minuta... sve zbog kasnjenja...

    Meni uvek do kraja smanje na trojku, pa mi podignu na cetiri, zbog proseka...

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •