Windows 7 - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 27 od ukupno 27

Tema: Windows 7

  1. #16

    Odgovor: Windows 7

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Hoću, hoćemo ti - vi brE, hvala
    potresao sam se

  2. #17

    Odgovor: Windows 7

    Nemoj da se potresaš, samo se odluči .

  3. #18

    Odgovor: Windows 7

    Nastavila sam da pitam i rekoše mi da skinem Fast Stone Image Viewer. Skoro isto, stvarno, ali navika je čudo.

    I dalje me zanima kako da regulišem rad onog omiljenog ac/dc YA, može i sa sve objašnjenjem - neće da se baci, a neće biti ni pogrešno shvaćeno. Milinica.

  4. #19

    Odgovor: Windows 7

    Ja već godinama koristim Fast stone image viewer i prezadovoljan sam. ACDSe mi se već poodavno ne sviđa jer je preglomazan i skup. Velika većina korisnika će sa Fastom biti zadovoljna jer ima u sebi skoro sve što jednom pregledaču slika treba a besplatan je i mali.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #20

    Odgovor: Windows 7

    @ Sivi

    Hvala!

    Megaloman sam, pa me je ovo poslednje nabrojano nekako odbijalo, ali u pravu si, sada sam zadovoljna. Dodala sam i Jing | Add visuals to your online conversations , možda je višak ali neće me boleti glava (kompatibilnost postoji).


    Novo pitanje: da li je moguće da telenor, mt:s i t.ti nemaju modem koji bi odgovarao sedmici? - ovaj npr.




    P.S. Hvala jer si razumeo zašto mi je važnije rešenje od objašnjenja. Džaba je još uvek objašnjavati mi kad neću da slušam. Meni je bitno da radi. Prosta sam, IT nepismena, ali potrudiću se...

  6. #21

    Odgovor: Windows 7

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku


    Novo pitanje: da li je moguće da telenor, mt:s i t.ti nemaju modem koji bi odgovarao sedmici? - ovaj npr.



    Valjda ti samo trebaju drajveri...

  7. #22

    Odgovor: Windows 7

    Citat rumski kaže: Pogledaj poruku
    Valjda ti samo trebaju drajveri...
    radi i na linux-u zasto ne bi i na win 7

    prvo da mi ispravi gramaticke greske pa mozda i kazem

  8. #23

    Odgovor: Windows 7

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    predji na verziju 11...kad kazete da vam je vaznije resenje od objasnjenja


    Ne radi se o gramatici. Mislim da sa tobom nisam ćaskala na temu pismenosti. Ovde se radi o persiranju i nepersiranju u istoj rečenici, valjda nisi mogao da se odlučiš, a to je ok, ali je već postalo nebitno. Samo sam htela da stavim tačku na "i".

    Iiiii... Hvala rumski.



  9. #24

    Odgovor: Windows 7

    Windows 7 sadrži skriveni, takozvani Božji mod ("God mode") u kojem možete pronaći prečice ka svim sistemskim podešavanjima Windows 7 operativnog sistema.

    Kako omogućiti God mode?

    1. Desni klik mišem na prazan prostor na desktop-u

    2. Kliknite na New - Folder

    3. Preimenujte folder u "GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}" bez navodnika

    Ne koristiti ovaj trik na x64 verziji operativnog sistema Windows 7!!!
    Prouzrokuje rušenje sistema

  10. #25

    Odgovor: Windows 7

    Mene licno nerviraju strelice na ikonama

    Download registry key: Remove_Shortcut_Arrow

    Dodajte registry key ( dva klika na key )

    Da biste osvezili icon cache bez restarta

    Download:Flush code

    Pokrenete ga i strelica vise nema...

  11. #26

    Odgovor: Windows 7

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku


    Konačno. Majkrosoft-ov novi operativni sistem - Windows 7 - ugledao je svetlo dana! Iz Majkrosofta je pre dva dana "procurela" informacija o tome da je konačna RTM verzija Windows 7 operativnog sistema "potpisana", odnosno spremna za isporučivanje krajnjim korisnicima, što će se dogoditi u nekoliko etapa zaključno sa 22. oktobrom 2009, kada će prvi individualni korisnici dobiti svoje kopije ovog OS-a.



    Malo mi je čudno da koristim reč "nov" kad govorim o Windows 7 jer već par meseci testiram različite verzije istog. Moje iskustvo je fantastično. Troši mnogo manje resursa nego Vista (neki tvrde manje i od XP, ali nisam u prilici da utvrdim), prilikom instalacije, automatski je pronašao SVE drajvere, tako da apsolutno ništa nisam morao dodatno instalirati, jako je stabilan, nijedan plavi ekran nisam video čak ni u ranijim test verzijama... Nekim ljudima je dovoljno već samo to što je mnogo lepši od XP i Viste Novi taskbar je svakako jedna od najvećih vidljivih novina ovog OS-a, ali svakako, najveća unapređenja se nalaze "ispod haube". Ja lično, ne mogu zamisliti povratak na Vistu, a XP je davna prošlost.

    Aman covece koja Vista, pa za nju je i Uncle Bill Gates rekao da je promasaj godine kada se pojavila. Iako koristim linux, na laptopu imam 7-micu i sasvim je ok. Skoro da je dobra kao Linux...

  12. #27

    Odgovor: Windows 7

    Windows 7 je fenomenalan

    XP je bio dobar ali njegovo vreme je proslo, makar za mene.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 20:05
  2. Windows 8
    Autor test korisnik u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.01.2014, 23:01
  3. Windows 7 uputstva
    Autor Morpheus u forumu Softver
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 19.08.2011, 17:30
  4. Cene Windows-a 7
    Autor Charlie Harper u forumu Softver
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.12.2009, 19:41
  5. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •