Da li twittujete?
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 44

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Da li twittujete?

    Tviter (eng. Twitter) je besplatna društvena mreža i mikro-blog alat koji omogućava svojim korisnicima da čitaju tuđe i šalju svoje mikro-tekstualne unose, takozvane tvitove.

    Tvitovi su tekstualni unosi ne duži od 140 karaktera. Unosi se objavljuju na korisnikovom profilu i isporučuju drugim korisnicima koji su se prijavili da ih dobijaju. Oni koji šalju tvitove mogu da ograniče isporuku samo na one iz svog kruga prijatelja, dok je usluga u startu podešena tako da šalje unose svima koji se na njih prijave. Korisnici mogu slati tvitove preko Tviterovog sajta, SMSa, RSSa (samo primanje tvitova), ili pomoću brojnih drugih aplikacija koje slobodno razvijaju korisnici-programeri, kao što su Tweetie, Twitterrific, Twitterfon, TweetDeck i Feedalizr.

    izvor: Vikipedija

    Da li vam je jasno iz ovakvog teksta sta je to twitter?

    Da li tvitujete? Da li vam je zanimljivo da pratite tudje tvitove?

    Eto ja tvitujem. Doduse u sluzbi sajta, ali mi je zanimljivo da tu imam neke apdejt informacije recimo nekog softvera koji je u fazi razvoja. Pa onda mogu videti da li je izasla nova verzija softvera istog dana, bez da posecujem sajt.

  2. #2

    Odgovor: Da li twittujete?

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku

    Da li vam je jasno iz ovakvog teksta sta je to twitter?
    Ne baš, ja sam malo spora 'nate gospojCe, ali sasvim je moguće da ja već tvitujem samo to i ne znam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Da li twittujete?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ne baš, ja sam malo spora 'nate gospojCe, ali sasvim je moguće da ja već tvitujem samo to i ne znam
    i ja mozda twitujem,bice waljda twitowanje

  4. #4

    Odgovor: Da li twittujete?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ne baš, ja sam malo spora 'nate gospojCe, ali sasvim je moguće da ja već tvitujem samo to i ne znam

    Pa zenska, ja kad sam prvi put cula za Twitter i tvitovanje zvucalo mi je mnogo smesno i besmisleno. Iz ovog objasnjenja iz Vikipedije se bas i ne kapira sta je to. Mnogo su glupavo objasnili. A to je prvo objasnjenje na koje se naidje kada se ukuca u google Sta je to tviter?

  5. #5

    Odgovor: Da li twittujete?

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Sta je to tviter?
    Ne znam al' evo ga opet
    A 'oćeš da me naučiš pa da znam da se trtim i da pitam i ja nekog jel tvituješ?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Da li twittujete?

    Znam ja jaj a ja To je ono kad neshto jeste a u stwawi nije nego si samo istwitowao .. .jew da jewda?

  7. #7

    Odgovor: Da li twittujete?

    Joj, gdje bih došla da sam i tamo? I ovako imam sve manje i manje vremena za net.

    Dovoljan mi je facebook gdje vidim prijatelje a drugi me ne zanimaju.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #8

    Odgovor: Da li twittujete?

    Napravila sam profil iz znatizelje, ali pojma nemam kako se koristi i cemu sluzi
    A i ne mogu da se snadjem nekako


Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •