Dekorativni gel za cvetne dekoracije
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Dekorativni gel za cvetne dekoracije

    Pozdrav svima.

    Da li neko koristi gel za cvetne aranžmane i koja su vaša iskustva ?


    Poruku je izmenio Cecara, 24.06.2009 u 08:46 Razlog: link

  2. #2

    Odgovor: Dekorativni gel za cvetne dekoracije

    Imam bambus koji stoji u vazi sa gelom. I ovo mi je drugi put. Prvi put kupila sam iz Grcke i sama spremila gel u nekoliko boja (ispalo je ko duga), stavila ga u velikoj vazi, a u njega cuvala isto bambus...
    Ali zeznula sam stvar jer nisam znala da se treba jednom nedeljno dodavati voda, a povremeno da se opere gel. Tako da gel i bambus su se pokvarili.

    E sad ovaj koji imam dobila sam na poklon komplet sa vazom i bambusom. Ali redovno zalivam ga, bambus odlicno napreduje... I da, ovih dana se spremam da ga operem
    Poruku je izmenio Bombica, 23.06.2009 u 13:15


  3. #3

    Odgovor: Dekorativni gel za cvetne dekoracije

    Пре свега поздрав Алекс. Добродошао.


    Не знам шта да кажем за тај гел. Ја тај гел не бих користио за нешто што треба дуго да стоји у води попут бамбуса.
    Можда и нисам у праву али ми се чини да би то после неког времена изгубило на декоративности. По мени је тај гел више за неке аранжмане који треба да трају недељу дана па шљус.

  4. #4

    Odgovor: Dekorativni gel za cvetne dekoracije

    Treba ga isprati kako kaže Bombica sa vremena na vreme. Može se ponovo ofarbati, naravno izgubiće efekat degradirane boje ali se to može ponovo napraviti. Proizovd nije propao kada izbubi svoj dekorativni aspekt, može se koristiti kao zadrživač vode u zemlji prilikom presađivanja cveća.
    Ima i drugih dekorativnih aplikacija. Na primer kada se naprave kristali mogu se zamrznuti i staviti u posude kao led za šampanjac. Sem atraktivnog dekorativnog izgleda prednost je u tome što kad se kristali odmrznu ne pretvaraju se u vodu već zdržavaju kristalni oblik

    Pozdrav

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •