Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu... - Strana 2
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 175
  1. #16

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat onajstomimuvaokozene kaže:
    [Uhh..bem li ti sušu! Nema vas, nema, pa odje'nput navalite k'o mutavi!
    DakleM:
    [swbislava još uvek čekam da pruži detaljnije informacije o svom problemu.
    eve sad cem te bombardujem slicicama... a ima ih
    jebote ovo moje cudo izgleda u velikim govnima... kod nas bi se reklo nije zvaka za seljaka... no tu je dr gogo da pomaze beznadeznim

    pa da krenemo sa snapshoticima onog sto si trazio






    e to bi bili services... sad idemo na startup



    LM to bi bilo to.... a sto se tice tog mog problema ja pojma nemam koji je to program... samo mi se prilikom logovanja na MSN pojavi poruka na ekranu da sam izlogovan sa tog .Netmessengera jer sam se ulogovao na drugoj lokaciji

    Ako imaš još nekih nejasnoća ( ) najbolje da se neke od ovih večeri nađemo prsa u prsa na MSN-u, da ti čika objasni još neke važne stvari

    Eto, nadam se da sam te bar donekle zadovoljio (za ono od nekle, pobrinućemo se neki drugi put )
    ajd ako mi resis problem jos cu i da ti progledam kroz prste sto mi javno muvas zenu


    P.S. a i sve druge abnormalije koje primjetis pisi da otklanjamo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #17

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat swba kaže:
    eve sad cem te bombardujem slicicama... a ima ih
    Auhh... bwate swbo! Prosto ne znam odakle da počnem. Kao prvo, zaboravih da ti kažem da pre snapshotovanja servisa označiš checkbox "Hide All Microsoft Services", a trebalo je (bilo bi manje posla za tebe i za ImageShack )

    Slušaj, pokušaću sa najjednostavnijom varijantom, potpuno svestan da ću time verovatno izazvati kritike nekih drugih "stručnjaka" sa ovog foruma!

    DakleM, da sam ja na tvom mestu, ja bih se najpre bacio na potpuno deinstaliranje svih, ali svih komponenata Nortona. Taj glomazan i sveobuhvatan program sam i sam koristio par godina i nikada (i slovima nikada ) nisam od njega dobio iole značajniju pomoć. Znači definitivno sam ubeđen da ti on u najvećoj meri usporava rad računara. Pogledaj samo koliki broj servisa ti on uključuje pri svakom startovanju (btw: nisi mi rekao sa koliko RAM memorije raspolažeš?). To su svi oni servisi na listi koji započinju sa "Norton" i sa "Symantec" Pored toga, Nortonov servis pod nazivom Norton UnErase protection je jedno takvo sranje da ne mogu da ti opišem. On u sebi čuva (i ne dozvoljava ti da ih obrišeš) bukvalno na hiljade potpuno bezveznih i bespotrbnih, privremenih fajlova, da je to za priču! Unapred te upozoravam da deinstaliranje Nortona uopšte nije tako jednostavno. Mnogo je žilav program, do bola, ali ti budi uporan! Ako te brine što ćeš ostati bez antivirusa, preporučujem ti da sa mreže skineš i instaliraš jedan mali, malecni, ali izuzetno efikasan antivirus, pod nazivom AVG. Začas se instalira, zauzima izuzetno malo memorije, ažurira se svakodnevnoi u trajanju od par sekundi i potpuno je besplatan!

    Citat swba kaže:
    LM to bi bilo to.... a sto se tice tog mog problema ja pojma nemam koji je to program... samo mi se prilikom logovanja na MSN pojavi poruka na ekranu da sam izlogovan sa tog .Netmessengera jer sam se ulogovao na drugoj lokaciji
    Iz prikazanih snapšotova ne mogu da ustanovim o kakvom se to "ghost" messengeru radi (ne bi me čudilo da je i to neko Nortonovo čedo )! U svakom slučaju, vidim na listi Windows Messenger, još jedan potpuno bespotreban i troublemakerski program. Iako je, kako vidim, taj servis zaustavljen, od srca ti preporučujem da i njega ukloniš sa svoje mašine. Ubedljivo najjednostavniji način za to je sledeći: Klikni na Start, pa na Run, i u polje Open otkucaj (ili jos bolje iskopiraj) sledecu komandu:
    RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

    Ako me poslušaš i učiniš kako ti je čiča savetovao, garantujem da će ti mašina biti preporođena! E, da, umalo da zaboravim - čoveče!? Pa ti imaš čitave tri stranice programa koji ti se pokreću pri svakom startovanju računara! Ali, hajde prvo obavi ono što sam ti rekao, pa ćemo se onda pozabaviti Startup-om. U međuvremenu, možeš malo i sam da pregledaš prikazanu listu i na njoj prepoznaš programe koji ti ni za qrac ne trebaju, ili bar nije neophodno da budu startovani prilikom svakog pokretanja računara, već samo onda kada ti stvarno trebaju. Takve programe možeš slobodno da "razčekiraš" sa Startup liste - ništa se katastrofalno loše ne može dogoditi, naprotiv!

    Kada sve to obaviš, postavi još jednom snapshotove "Services" (prethodno uključi "Hide All Microsoft Services"!!!) i "Startup" (prethodno proširi malo kolonu "Command", da se bolje vidi o kojim se programima radi!!!), pa da vidimo ša si napravio.

    Uzgred ti šaljem moje "Services" i "Startup" snapshotove, čisto radi poređenja:


    Citat swba kaže:
    ajd ako mi resis problem jos cu i da ti progledam kroz prste sto mi javno muvas zenu
    Jebote, nisam ni znao! El to stvarno, il samo 'nako "imedžin", k'o što ja zamišljam dŽindijanca? Ako je stvarno, baš mi je drago za vas dvoje i ubuduće ću pokušati da se suzdržim od svih oblika online flertovanja sa narečenom personom na metli!
    Citat swba kaže:
    P.S. a i sve druge abnormalije koje primjetis pisi da otklanjamo
    U je, da nisi malo preterao!? Pa nisam ja Frojd, majku mu božiju!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  3. #18

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    sad mi daj jednu duplu sljivu da malo dodjem sebi

    ma znam da mi se pun kurac programa pokrece sa svakim dizanjem sistema, al sam malo lenj da to ocistim

    Citat gogothefuckingconfused kaže:
    El to stvarno, il samo 'nako "imedžin", k'o što ja zamišljam dŽindijanca?
    ja nesmem nista da kazem... pitaj nju

    sad opet otpalih da stekam zelenis... veceraske ce da padne big klining
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #19

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat kompjuterski/frik/aka/Gogo kaže:
    Eto, vešturak, dođe i ti na red kod čika partibrejkera. Daklem, tvoj slučaj je malo komplikovaniji (da ne kažem beznadežan ).
    moj red, moj red ma znam ja, ne moze kod mene nista jednostavno..
    baziram se na komplikovanosti


    Ti si, dakle, već kupila eksterni hard drajv čiji kapacitet ti verovatno omogućava da kreiraš rezervne kopije (t.j. da uradiš backup) svih važnijih fajlova sa tvog kompa.
    kupila i uradila bek ap (to je ujedno bila i moja poslednja akcija sto se tice ciscenja igracke )


    koji je verovatno pretpan gomilom gluposti



    Prvo, da li samo ti koristiš kompjuter, ili je na njemu otvoreno još korisničkih naloga pored tvog.
    igrachku koristi samo moja malenkost..

    Drugo, da li na kompu imaš instalirane jako bitne programe za koje ne poseduješ instalacionu verziju, pa ćeš morati ponovo da se zajebavaš sa njihovom instalacijom.
    koliko mene secanje sluzi, nemam nikakOve komplikovane programe koje ne bi mogla ponovo da instaliram nakon eventualnog ciscenja (kazem eventualnog, posto meni i dalje sve ovo zvuci mnogo )


    u kom slučaju MORAŠ posedovati instalacioni CD za Windows or whatever (da si mi bliže, to ne bi bio nikakav problem - long live software piracy!), al pošto si, ako se dobro sećam, locirana preko bare, tu ti zaista nema druge do da prekopaš po stanu i pronađeš disk koji si dobila prilikom kupovine računara.
    casna pionirska covece.. sve sam prekopala.. nemam ja taj cd..
    znaci nisam ni sigurna o kojem je cd/u rec.. jedini cd koji imam je onaj od windows offica..
    sta sad ako nemam? mada secam se, chika je rekao da mislim da mogu da zovem kompaniju da mi posalju taj cd



    kad mene zabole ovol'ka glava, kako li je tek tvojoj lepoj glavici dok sve ovo čita?

    veruj mi da sam svako tvoje objasnjenje morala da procitam po nekoliko puta

    Ako imaš još nekih nejasnoća
    ne brini, vec ih imam
    sta radim sa tim, tebi omrzenim, Nortonom? kako njega ponovo instaliram?
    kad smo kod Nortona, onaj chika je rekao da ga ni on ne voli, ne secam se zasto, nisam ga bas pazljivo slusala



    najbolje da se neke od ovih večeri nađemo prsa u prsa na MSN-u, da ti čika objasni još neke važne stvari
    cemo se nadjemo

    Eto, nadam se da sam te bar donekle zadovoljio
    cek, cek.. nisam jos nista ni pocela da radim.. kad kliknem nesto pa mi iskoci jos nesto.. cu ti se jos javim.. za sad Fala
    nesh' me se resis tako lako nisam jos ni pocela sa pitanjima


    Citat muz kaže:
    ajd ako mi resis problem jos cu i da ti progledam kroz prste sto mi javno muvas zenu
    ti cuti i pravi se da nista ne vidis i ne cujes!


    Citat Gogo kaže:
    El to stvarno, il samo 'nako "imedžin", k'o što ja zamišljam dŽindijanca? Ako je stvarno, baš mi je drago za vas dvoje i ubuduće ću pokušati da se suzdržim od svih oblika online flertovanja sa narečenom personom na metli!
    prvo, ne znam ja kako ti zamisljas DZindijanca!
    a drugo, sve ce tebi veshturak objasni fejs tu fejs na MSN/u necemo javno, da mi se muz ne bi naljutio
    moomoo meee jooouu

  5. #20

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    e, jos jedna stvar.. sad sam ukljucila Real Player.. krchi i zavija ko loood mislim preskachu pesme..
    ne znam sta mu je.. oovo se prvi put deshava

    samo mi jos fali da moram ponovo svu muziku ubacujem
    moomoo meee jooouu

  6. #21

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    i Windows Media Player krchi
    moomoo meee jooouu

  7. #22

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    ma ti si beznadezan slucaj definitivno
    btw mislim da ja imam taj cd sa windowsom ... al' kako vidim


    e ja se sad bacam na sredjivanje ovog mog cuda... ako me nema sjebo sam nesto
    Poruku je izmenio swba, 08.07.2006 u 08:22
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #23

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    LM... dajte mi casu secera i kocku vode za pocetak

    ziv sam bre narode... e gogo izborih se ja sa nortonom i vise ga nemam an kompu.... a da je zilav bio, bio je...
    trenutno stanje


    i ponove startup sa vecim comand poljem



    e to bi bilo to... za sad
    a da umalo da zaboravim sta si me pitao... imam 512MB RAMa
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #24

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat vešturak-pionir kaže:
    casna pionirska covece.. sve sam prekopala.. nemam ja taj cd..
    znaci nisam ni sigurna o kojem je cd/u rec.. jedini cd koji imam je onaj od windows offica..
    Windwos Office...
    Ljubi ga majka!
    Vidim ja, moraćemo da se vratimo u osnovnu školu!
    Viš vako, vešturak. Windows je operativni sistem, bez kojeg nijedan kompjuter ne može da šljaka! Od operativnih sistema imamo: Windows, Mac(intosh), Linux, itd... Sa druge strane, Office je Microsoft-ov programski paket, sačinjen od programa za obradu teksta (Word), tabelarna izračunavanja (Excel), izradu baze podataka (Access), programa za izradu prezentacija (PowerPoint, sve što te interesuje u vezi njega pitaj učiteljicu megicu ), i tako dalje.
    Office nije obavezan, kao što je to slučaj sa Windows-om, mada ja još nisam video komp na kome on nije instaliran!
    DakleM, biće ti potrebni instalacioni CD-ovi za oba pomenuta programa, i ti ih, izgleda, već imaš, samo što ne znaš da ih imaš!

    Sam postupak ponovne instalacije Windows-a nije preterano komplikovan, ali problemi nastaju kasnije, kad ukapiraš koje sve programe, na čiju si upotrebu navikla, moraš iznova da instaliraš. Pokušaću da ti sve to objasnim fejs tu fejs, ali upozoravam te da se dooobro pripremiš, jer će potrajati... i moraćemo dobro da se oznojimo... ja i ti

    Citat Opet Ona kaže:
    sta radim sa tim, tebi omrzenim, Nortonom? kako njega ponovo instaliram?
    kad smo kod Nortona, onaj chika je rekao da ga ni on ne voli, ne secam se zasto, nisam ga bas pazljivo slusala
    Čika je u pravu (ain't they all ). Ako pročitaš šta sam napisao tvom imedžin hazbendu u vezi Nortona, videćeš da ja preporučujem njegovu deinstalaciju once and for good. Taj program ti, IMHO, nikada neće više ni biti potreban! Jednostavno, ideš na Start - Control Panel - Add or Remove Programs, pa na listi instaliranih programa redom selektuješ sve što u svom nazivu ima "Norton" ili "Symantec" i klikćeš na Remove.
    Citat Nećete verovati, ali opet Ona kaže:
    e, jos jedna stvar.. sad sam ukljucila Real Player.. krchi i zavija ko loood mislim preskachu pesme..
    ne znam sta mu je.. oovo se prvi put deshava
    samo mi jos fali da moram ponovo svu muziku ubacujem

    i Windows Media Player krchi
    Probaj da, s vremena na vreme, očistiš iglu na gramofonu! : Sorry, it was beyond my control!
    Ako su ti, kao što pretpostavljam, muzički fajlovi u mp3 formatu, ne znam zašto za njihovu reprodukciju ne koristiš Winamp, kao sav normalan svet?! Istovremena pojava krčanja u dva različita programa ukazuje da verovatan uzrok leži u gubitku audio codec-a. Joj, šta će mene sve još snaći s tobom! Ajd da i to ostavimo za fejs tu fejs (moraću da spremim dva poveća sendviča za tu istorijsku sesiju na MSN-u)
    Citat Husband-To-Be, malo morgen kaže:
    e ja se sad bacam na sredjivanje ovog mog cuda... ako em enma sjebo sam nesto
    Dugo ga nešto nema! Da mu se nije šta desilo, jebote!

    AHA!!! Evo ga!!! Uskočio u međuvremenu!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  10. #25

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat swba kaže:
    LM... dajte mi casu secera i kocku vode za pocetak

    ziv sam bre narode...
    Aferim, bwate swbule!
    Ajde, testiraj malo mašinu dan-dva, pa nam ostavi ovde feedback o eventualnom poboljšanju (ili nedajbože pogoršanju) performansi!

    Što se tiče novih snapshotova, Services je sada OK, mada bi mogao da poisključuješ i ove: Automatic LiveUpdate Scheduler, InstallDriver Table Manager, Live Update, Office Source Engine, Ulead Burning Helper.

    Vidim da si instalirao i Zone Alarm. Ja sam, takođe, dugogodišnji korisnik tog firewall programa i imam samo reči hvale za njega. Međutim, kad sam odnedavno prešao na flat-rate kablovsku vezu, počeo je da mi, po svom nahođenju, iz čista mira prekida download kad mi je komp u Idle režimu, to jest, obično kad ga noću ostavim da skida filmove! Stoga sam ga, pre jedno mesec dana potpuno isključio i deinstalirao i mogu ti reći da mi download sad bolje fercera, a nije mi još utrčao ni jedan virus (uostalom, uzdam se u AVG).

    Što se tiče Startup-a, ima tu još programčića koje treba isključiti, al o tome u sledećem mom javljanju, because I got some serious deadlines to meet, if ju nou uot aj min. A možeš, slobodno, i sam još malo da eksperimentišeš!

    Enivej, sa nestrpljenjem očekujem tvoj feedback u vezi performansi tvog rasterećenog kompa!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  11. #26

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat onaj_sto_se_pravi_englez kaže:
    Ako su ti, kao što pretpostavljam, muzički fajlovi u mp3 formatu, ne znam zašto za njihovu reprodukciju ne koristiš Winamp, kao sav normalan svet?!
    Vi's, to se i ja cesto pitam Stvar navike, izgleda Meni je, licno, Winamp mLogo jednostavniji i prakticniji.

    Enivej, sa nestrpljenjem očekujem tvoj feedback u vezi performansi tvog rasterećenog kompa!
    Evo, ja cu ti kazem da se meni i dalje povremeno pojavljuje ono "Windows virtual memory %&#$?.. too low"
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #27

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Meggy kaže:

    Evo, ja cu ti kazem da se meni i dalje povremeno pojavljuje ono "Windows virtual memory %&#$?.. too low"
    I meni.

    White kidney:
    Ako su ti, kao što pretpostavljam, muzički fajlovi u mp3 formatu, ne znam zašto za njihovu reprodukciju ne koristiš Winamp, kao sav normalan svet?!
    Nikad nisam volela da me svrstavaju međ' normalan svet. WMP rules!

    Veštico, uz tebe sam!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #28

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Win Media Player i po meni daje mlogo bolji zvuk od Winampa. Jedino shto je smoran oko play lista.

    Chak mi WMP zvuk u filmovima biva mnogo bolji nego sa drugim playerima..

    Pardon.. ja samo onako.. u prolazu ..

  14. #29

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Yaye na Oko kaže:
    Evo, ja cu ti kazem da se meni i dalje povremeno pojavljuje ono "Windows virtual memory %&#$?.. too low"
    Citat Pumpkin Seed kaže:
    I meni.

    Kako bre to, vas dve, upadate preko reda i brez pardona, a?
    Već sam vam jednom objasnio zbog čega vam je memorija tu lou - imate veliki broj uključenih servisa i Startup programa, system tray vam je pola hektara širok, gde god pronađete neki program vi ga instalirate, nemoš bre to tako da fercera, mora da se zna neki red.
    A da ste pažljivije čitale postove na ovoj temi umesto što turpijate nokte, čupkate obrve i sisate sumadiju oko stabla ( ), ukapirale biste barem pet odsto od onoga šta treba da uradite da biste svom kompu dali prostora da diše!

    LM, čitajte malo probleme drugih i moje genijalne odgovore na te probleme, ne treba valda svakoj od vas frajlica posebno da se obraćam i da svakoj posebno pomažem oko rešavanja jednih te istih problema, misssim...

    Što se tiče WMP-a, to je već stvar navike i ukusa i ne bih u to da zalazim. Lično, gledam da od Microsofta koristim samo ono što mi je zaista neophodno, to jest Windows i Office. Ne ložim se nešto na ambijente tipa 5.1 Home Theater Dolby Stereo Super Acoustic Surround, već muziku slušam uglavnom preko slušalica (sa ispravnim mikrofonom ), a i žeMska mi nešto ne ljubi glasnu muziku , jebiga.

    Daklem, Winamp me u potpunosti zadovoljava, nije glomazan, ima sasvim lep ekvilajzer, a na Netu se može naći gomila add-inova za one koji su picajzle po tom pitanju. Koristio sam ranije još jedan fin programčić, po imenu Musicmatch Jukebox, ali WMP baš nikada, jer mi je mnogo smoran; čak ga ne koristim ni za gledanje filmova (BS Player mi je odličan, a za DVD tu je PowerDVD). Ali, kao što rekoh, ukusi su različiti...
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  15. #30

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat gogothegreat kaže:
    Aferim, bwate swbule!
    Ajde, testiraj malo mašinu dan-dva, pa nam ostavi ovde feedback o eventualnom poboljšanju (ili nedajbože pogoršanju) performansi!
    Aferim nego sta
    bio je to mukotrpan i krajnje iscrpljujuci poduhvat... za sad sljakamo dobro i osjetno smo brzi prilikom startovanja a i otvaranja programa... znaci gogo muvaj zenu kol'ko oces

    Što se tiče novih snapshotova, Services je sada OK, mada bi mogao da poisključuješ i ove: Automatic LiveUpdate Scheduler, InstallDriver Table Manager, Live Update, Office Source Engine, Ulead Burning Helper.
    iskljuceno, bar dobar dio pomenutih

    Vidim da si instalirao i Zone Alarm. Ja sam, takođe, dugogodišnji korisnik tog firewall programa i imam samo reči hvale za njega. Međutim, kad sam odnedavno prešao na flat-rate kablovsku vezu, počeo je da mi, po svom nahođenju, iz čista mira prekida download kad mi je komp u Idle režimu, to jest, obično kad ga noću ostavim da skida filmove! Stoga sam ga, pre jedno mesec dana potpuno isključio i deinstalirao i mogu ti reći da mi download sad bolje fercera, a nije mi još utrčao ni jedan virus (uostalom, uzdam se u AVG).
    koristio sam ja njega i pre dok nisam kupio Nortona i instalisao njihov firewall, Zone mi malo ide na zivce al ajd sad se privikavam... a vidis ja sinocke ostavio da skinem neki filmcic i jutros se budim komp mi restarovan... d anije zbog Zoneta sunce li mu zarko

    Što se tiče Startup-a, ima tu još programčića koje treba isključiti, al o tome u sledećem mom javljanju, because I got some serious deadlines to meet, if ju nou uot aj min. A možeš, slobodno, i sam još malo da eksperimentišeš!
    klikuco sam nesto i po startapu al za sad je stvarno dosta od mene... nek se malo i on bori za svoj imuni sistem...
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 20:05
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.08.2012, 00:19
  3. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 21:53
  4. 10 stvari koje žene ne žele da znate o njima
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 09:59
  5. Google Office vs Microsoft Office
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.11.2006, 05:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •