Uticaj foruma na emotivni život forumaša!? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 32
  1. #16

    14 Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku

    Generalno, nista forum ne moze da pokvari. Ziveo forum



    Sve zavisi od toga, ko sa kavim ciljem dolazi na forum ( živeo forum! ) ... Neko da se reklamira, neko da spamuje, neko da se igra ( na igrama bez granica - budimo jasni ), neko iz hira... Neko... da bi aktivno učestvovao u građenju našeg malog carstva...

    Forum kao forum, ljudi kao ljudi...

    Postoji jedno čarobno ''klik'', kada su emocije u pitanju (mislim na negativne)... Isključiš se... Optrčiš par krugova oko Slavije... i vratiš se... ''kao nov''...

    Takav je sistem kod mene. Raspoložena, ili ne... uvek su tu ljudi, koji su tu... da pomognu, da oraspolože... upute kritiku - što da - ne? ...
    Svima lepo... Idemo dalje... Makar i goli golcati...
    K'o od mame rođeni.
    Živeo forum, živele emocije - kakve god da su. Njihova prisutnost je samo još jedan od dokaza, da se nismo pretvorili u... hodajuće pihtije... (mislim na hemiju , nikako na fiziku)
    Poruku je izmenio Goga, 06.07.2009 u 05:02 Razlog: slovce... tnx.. lol
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #17

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Utiče...mnogo toga... baš nedavno,na mene je uticala jedna jedina rečenica u toj meri,da nije mogla da se poredi sa milion drugih pročitanih...a da nije bila meni ni namenjena...skrenula mi totalno tok misli u jednom veoma dobrom pravcu...ničim izazvano...

    Utiče,jašta...ne bi Bogu dane ovde krali zajedno,da nije tako.
    To se i meni dešava još od početka. O nečemu danima razmišljam, i onda gledam nove postove i kao slučajno naletim na takvu rečenicu. To je nešto kao "Rešeno je".

    Inače ne spadam u tu kategoriju koji redovno prate dešavanja na forumu. Nekada mi je žao što neke od ovih osoba ne mogu više da upoznam, ali ne mogu da zapamtim ko se krije iza tih nikova. Mada se imena stalno ponavljaju, ima samo nekoliko njih koje sam zapamtila. Možda je to ta virtualna hemija.

    Generalno, retko duže od sat-dva provedem na forumu. Više volim da se družim uživo jer se onda može mahati rukama i nogama i dizati čaše u vis.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  3. #18

    ********

    Sve utice,budimo iskreni.Cim si na forumu,znaci ovde ostavljas deo sebe,pokaze se svacija narav,pre ili kasnije sve izadje na videlo.A sad...forumske ljubavi...bar je nesto zajednicko...zar ne?Najteze je kad ta ljubav prodje,pa se javlja kajanje,za mozda nekad necim napisanim.
    Definitivno utice na zivot,verujte mi na rec.


    ********

  4. #19

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Ponekad "život" na Forumu zna i te kako da se umeša u moj RL. Znam da o nekim stvarima koje sam tu pročitao ili doživeo, razmišljam prilično dugo, kad prošetam, pa čak i kad legnem. Ponekad me to opterećuje ali ponekad zna da bude jako interesantno. Ipak, ne treba preneti sva iskustva u RL. Ne ponašaju se ljudi isto na Forumu kao u RL. Jednostavno, u oba sveta postoje neka naročita, nepisana pravila.
    Prvi utisak uvek vara

  5. #20

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Kolko zaista mogu forumi da utiču na naše emotivne živote i da li ovakva druženja mogu da utiču da se ohladimo od partnera u postojećoj vezi, odnosno da pospeše neku novu ljubav i eventualno neku novu vezu?
    NA mene su uticali svi aspekti forumskog života, ali se ne kajem, bilo mi je fenomenalno u nekim momentima i nisam se nikada osećao tako kao sa njom, ali sve što je lepo kratko traje. Sumnjam da ću ponovo naleteti na tako nešto, mislim glede osobe koja mi prija, ali Bože moj, nadam se da neće biti sa neta, jer se tad uglavnom desi da bude iz nekog drugog grada, a daljina stvara jaz, a jaz stvara nepoverenje, a nepoverenje stvara pakao. I tako
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #21

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Ne znam shta da ti kazhem,ja sam nov,shto se tiche foruma...Dpbro je da sam i ja negde nov,Hehehe...Verovatno da mozhe,zato shto se chovek ovde vezuje za lichnost,ne za fizichki izgled,a to zna da bude opasno...Sad,ima nas raznih...Mozhda ta lichnost nije,u sushtini,takva za kakvu se predstavlja...Ipak je to net...Ali,da je moguce...Moguce je,u svakom sluchaju...
    Me Bring Da Enlightenment...

  7. #22

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Kolko zaista mogu forumi da utiču na naše emotivne živote i da li ovakva druženja mogu da utiču da se ohladimo od partnera u postojećoj vezi, odnosno da pospeše neku novu ljubav i eventualno neku novu vezu?
    Da li mogu da pospese neku novu vezu, to vec zavisi od pojedinca, ali fakat je da mogu da naruse odnose medju ljudima koji su vec u vezi, a to je i vise nego dovoljno. Trazis 'leba preko pogace.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #23

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Net je alat, deo realnosti. Proveo sam predivan zivot na netu, doziveo Zivot sa velikim slovom.
    Upoznao fenomenalne ljude, neke i uzivo, stekao divne prijatelje, doziveo prelepe ljubavi. Preziveo svadje, ratove, izdaje, borio se za sebe, za svoju istinu i za ljude bliske sebi.
    Za neke sam bio spreman proputovati pola sveta, za neke sam strepeo, radovao, plakao. Neke sam i gubio, sahranio... Dostojno, preko neta...
    Pobedjivao sam, razvijao sam se, jacao svoju mudrost, emotivni zivot, postajao sam svesniji, oprezniji. Upoznao sam laz i manipulaciju. Lecio se kompleksa i uspeo sam ostati neopterecen negativnim stvarima. Od silne negativnosti stvorio sam pozitivu oko sebe i za sebe.
    Danas brojim rane i uspehe. Rane... Bole, jer su nanete od voljenih i cenjenih bica... Uspesi? Radujem se razvijenim srecnim zivotima, brakovima, zaposlenjima, putovanjima, ponajvise net bebama. Tugujem za one kojih vise nema ni u realnom zivotu.
    Mnogo razmisljam o svojoj kumi, mnogo mi je zao sto onoga dana nisam bio slabiji, pa da joj kazem, dodji, ne mogu sam, sedaj na taj avion. Sada bi imao milion pitanja manje. Srest cemo se... Znam... Znam da me citas.

    Menjam se... Menja se i sve oko mene. Losa godina, losa drzava... Gubim oslonac, snagu, optimizam. Ostario sam. Ne zelim biti vise onaj stari biter, zed ili shumica. Na kraju, net je ipak gubitak. Za mene sigurno. Ima nekoliko razloga za to, koje bi zadrzao za sebe.

    Povlacim se, okrecem se drugim stvarima u zivotu, krecem u neke nove projekte i menjam svoj zivot. Zelim biti sam. Ne treba mi net. Mozda jednom napisem knjigu, dragi ljudi me podrzavaju u tome. Ne znam... Jos su uspomene jake...

    Mozda se i vratim jednog dana... Ako me potrazi moja N., sigurno...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #24

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Nemam pojma na koju N misliš, al vraćaj se bre!!! Inače vičem, poplašiću komšiluk)

  10. #25

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Možda forumi više ne toliko jer su ih zamjenile društvene mreže, ali baš te društvene mreže svakako utječu dosta na tu novu, Y generaciju (vidi više). Osobno znam neke ljude koji su preko internet imali "ozbiljne veze". Što je meni malo nepojmljivmo. Eto, jedan poznatnik (mislim da je 86' godište) je upoznao djevojku preko neke igrice, zatelebo se do ušiju, nije znao šta priča. I tako on priča nama kako je sretan s njom, kako je planira jednom posjetiti kada skupi novce (?!), kako se nada da će jednog dana uspjeti prikupit dovoljno novca da se i odseli (ona je inače iz nekog manjeg grada u Engleskoj). "Upoznao" ju je prije par godina, nakon što je prekinuo iznenada jednu višegodišnju, normalnu vezu. I ja ga pokšavam shvatiti kako on nakon normalne veze, s osobom s kojom godinama djeliš sve, od osjećaja do svega drugog, može preko interneta to zamjeniti? I on mi to nemože objasniti. Uglavnom, ako se takve stvari mogu dogoditi, da se neko toliko zaljubi u nekoga koga nikada nije vidio već se samo dopisivao i razgovarao preko Skypea, naravno da i forumi mogu utjecati na emotivni život ljudi. Neki forume kao i sve društvene mreže shvaćaju preozbiljno. Eto, toliko.

  11. #26

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Vidi...sam naziv "mreže" mene odmah odbija!
    Niti sam pauk da ikoga vrebam, niti sam alas da lovim ribe (sad da li štuke ili somove..stvar percepcije i afiniteta) ali u svakom slučaju reč MREŽA mene asocira na ZAMKU. Prema tome...neka 'fala .
    Forum je već nešto drugo, možeš razmenjivati mišljenja i stavove, dok današnje "društvene mreže" pre svega služe za totalno druge ciljeve. Nikada ljudi nisu bili više asocijalni od pojave "socijalnih mreža"!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #27

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Uticaj foruma na moj emotivni zivot? ...evo,bas ovakav,iskidam se od smeha kad procitam pojedine postove..

  13. #28

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Citat davorjanka kaže: Pogledaj poruku
    Uticaj foruma na moj emotivni zivot? ...evo,bas ovakav,iskidam se od smeha kad procitam pojedine postove..
    Sta ces onda ovde?!

    gubis vreme bzvz

  14. #29

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Ne potcenjuj smeh,on je vrlo vazan..

  15. #30

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    O boze, pocistio sam svoje email fijoke, pobrisao stara caskanja. Ne mogu da verujem, sa koliko zenskih osoba sam caskao za ovih 12 godina i koliko zaboravljam, vecinu nisam mogao povezati ni sa jednim profilom a one koje sam sreo uzivo, sada toliko malo znace... Cast izuzecima!

    Postao sam senilan. Postao sam pametan, sada vidim tu ogromnu kolicinu lazi sa kojom sam zasipan. Sada tek provaljujem sve te lazne fotke za koje su tvrdile da su one na slici. Skandalozno je da ni golisave fotke nisu originalne. A ja svima slao svoje originalno Klintovo dupe. Eh...

    Falite mi mili ljudi. Bas bas.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  2. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  3. Forumaški ČNLJS
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 218
    Poslednja poruka: 04.01.2010, 00:59
  4. Okupljanje forumaša?!
    Autor Invisibleman u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 03.04.2009, 10:22
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •