Najbolje pivo - Strana 12
Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikaz rezultata 166 do 172 od ukupno 172
  1. #166

    Odgovor: Najbolje pivo

    Pa ono...sta znam, Niksicko tamno ladno toceno uvek moze mada ni Jelenko nije los
    Ali volim probati svako strano...i skupljati razlicite boce kao trofej jelte

  2. #167

    Odgovor: Najbolje pivo

    Ulaze Yosa i Mijatović u kafanu i zasednu. Prilazi konobar i pita ih šta će popiti.
    Tek će Yosa:
    - Meni donesi Lav pivo jer sam LAV, a njemu može konjak !

    Naravoučenije:
    - Ili si LAV ili nisi!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #168

    Odgovor: Najbolje pivo

    Ono, odavno sam ukapirao da je Sivi sirota dušica koja traži pažnju, što je sasvim legitimno, jer laže svako ko kaže da mu je nebitno da li će ostati primećen među milionima misli koje vrludaju netom. E sad, postoje razni načini za privlačenje pažnje. Oni koji su i u stvarnom životu ljudi koje jednostavno morate da primetite to rade bez napora, a oni drugi će uraditi sve, doslovno sve kako bi bar ovde živeli u iluziji da nisu mali neprimetni miševi, nego neke veće živuljke. Ne znam kojoj grupi pripadam, ali znam da mi je jako žao ovih drugih...žao mi je što ne poseduju bar trunku smisla za humor, da makar na tren demantuju ovakvo moje razmišljanje.

    Elem, pošto sam dobar čovek: evo Sivi, primetio sam te. Super ti je fora, xexe. Novo, sveže, i nadasve duhovito. Jesam li rekao xexe? Saću i da te lajkujem, pa nek' ide život.

    Od piva su mi najbolja sva koja sam probao u Pragu. Ja inače ne volim pivo, ali ono je med, i da tamo živim, postao bih alkos.

  4. #169

    Odgovor: Najbolje pivo

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku

    Ja inače ne volim pivo, ....
    Ček, pa gde sam to ja onda omašio?
    Ćuti onda i pij taj konjak !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #170

    Odgovor: Najbolje pivo

    Volim sva naša piva, nemam ništa protiv Jelena, Lava, Zaječarskog ili Apatinskog, važno je samo da nije Merak

    Moja dva omiljena piva su : Corfu Special i Henninger

    Ime: 1340351289_8382.jpg Pregleda: 2 Veličina: 17.1 KB

    Dok lista piva koja vise nikad u životu neću piti su: Peja (ubedljivo vodi kao najgore), Merak, MB i Jagodinsko 2l (u limenkama je bolje)

  6. #171

  7. #172

Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112

Slične teme

  1. Pivo Livijusa Laoja kao simbol Ritiševa
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.03.2010, 13:09
  2. Napravljeno najjače pivo na svetu
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.02.2010, 09:54
  3. Hladno Pivo
    Autor lilika u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 20.12.2009, 17:15
  4. Pivo: musko ili zensko pice
    Autor goldie u forumu Muška kafana
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 00:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •