Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ? - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 89
  1. #31

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Nemam cega da se stidim i svakoga mogu pogledati u oci.
    Kazu da su oci ogledalo duse, gledanjem sagovornika direktno u oci mozete otkriti kada laze, a kada govori istinu.
    Kada procenjujem ljude, jedan poduzi pogled direktno u oci mi je dovoljan da znam koga imam pred sobom.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  2. #32

    13 Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Prvi kontakt s ljudima je pogled kao i gledanje u oci dok komuniciramo. Oci govore puno o nama, kazu sta mislimo, sta osecamo. Nekada se ne poklapa jezik ociju i govora "sto znaci da osoba iz nekog razloga krije sta misli".
    Pogled mi je dovoljan da procenim coveka.

    "Govor ociju i tela" je govor nase duse to nemozemo manipulirati. Same reci ne govore puno. Obicno reci dopunjavaju ono sto oci i drzanje tela govore. Kada se sve to poklopi znam da imam iskrenu osobu pred sobom ali kada reci kazuju jedno a oci i telo drugo onda se vec pitam kakva je to osoba, sta krije.

    -Ako ljudi skrecu pogled to nemora znaci da lazu vec mogu biti i nesigurni u sebe.
    Osoba koja laze ili nas negleda u oci ili bulji da bi nas kao uverila a govor tela je u suprotnosti sa izgovorenim recima to se nemoze sakriti
    Ljudi koji skrecu pogled ali ipak imaju pitom i neduzan pogled su nesigurni u sebe s toga nesmeju pustiti svoje sagovornike da to uoce mada to sagovornik vidi vec pri prvom pogledu.

    Gledanje u oci je jedno a "buljenje je drugo" Ima ljudi koji prosto bulje u svog sagovornika to je za mene negativan znak.
    Buljenjem hoce ili da zatvori vrata komunikacije ocima ili da mi nametne ono sto on/ona zele ali obicno vratim istom merom pa osoba odustane .

    Kazu da imam opasne oci vesele, blage i pitome ali citaju misli.
    Kada su pogledi iskreni onda se moze znati unapred sta osoba misli, sta oseca, sta zeli reci skoro da su reci i nepotrebne.
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  3. #33

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Pa naravno kad cu pricati sa njim gledam ga u ocii mogu dugo gledati a ako mu je neprijatnije neka kaze,ja mislim da ljudi koju lazei skrivaju deo vistine tad nece da gi gledaju a mene nimalo ne mi smeta da me gledaju ali da imaju razlog za to.

  4. #34

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Svakoga mogu da pogledam u oci....

    Pri upoznavanju uvek prvo gledam ljude u oci, izbegavam one sa kojima ne uspostavim neki ok kontakt na taj nacin....

    Jedini nacin da mi neko iz daljhine u gomili srkene paznju je pogled...

    Moje oci i pogledi uvek pricaju sve, cesto i vise nego sto bih volela

    Mozda zbog toga nosim naicare za sunce kada god je moguce.....

    A cesto pozelim da ih stavim i kada im nije ni vreme ni mesto....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  5. #35

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    meni je strashno u pochetku ishlo na zhivce shto ovi Ameri ne gledaju u ochi kad se nazdravalja.. sve moje drugare strance sam nauchila da se gleda u ochi.. jednom smo tako bili u nekom drushtvu i ja pitam jednog Amera zashto je to tako.. kazhe on meni: "it's too sexual" prva rekacija: druga: ono ju mast bi faking kiding mi?
    moomoo meee jooouu

  6. #36

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Nema razloga da mi bude neprijatno,cak ni kad mozda ima...inace mogu uvek i gledam ljude u oci da bi iz njih "procitala"ono sto su mi precutali ili slagali,okice su stvarno ogledalo duse...

  7. #37

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Mogu i nije mi neprijatno , pogotovo ako osetim da osoba pored mene zeli nesto sakriti.Oci ne mogu prevariti u njima se sve jednostavno vidi,samo moras dobro nauciti citati.

  8. #38

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    i ja pitam jednog Amera zashto je to tako.. kazhe on meni: "it's too sexual"
    slazem se sa ovim,sasvim.....
    prvi korak ka seksu je dugo gledanje ravno u oci....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #39

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    mogu narawno,a kad me 'gusi' ja ga i dalje gledam i on misli da me to zanima sto mi gowori,ali ja ga ustwari gorim

  10. #40

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Nije mi neprijatno da ljude gledam u oči, ali mislim i da nema potrebe da to neprestano radim ako sa nekim razgovaram... Zapravo i to zavisi od vrste razgovora...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  11. #41

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Naravno tako ih razumem bolje, uvek buljim u nekoga kad prica....mislim da se onda vise uzive u pricu....nisam primetila da to ikome smeta....smeta im kad mi nesto pricaju a ja zveram okolo

  12. #42

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Zavisi koga gledam i kakve oči ima,ali mi je obično neprijatno da gledam dugo,jedino kad neko ima neobične oči ili boju, plave oči su mi uvek neodoljive...
    Vivimi senza paura,che sia una vita o che sia un ora,vivimi senza vergogna anche se hai tutto il mondo contro.

  13. #43

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Uglavnom i ne mislim o tome.Jednostavno,ne opterecujem se.Ako mi prija,gledam.Desi se da mi je nekad neprijatno ali to je zaista retko.Zavisi od osobe sa kojom komuniciram.

    Ako nije komunikacija u pitanju,onda gledam dugo samo onoga koga zavodim.Sada samo mog muza.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  14. #44

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    volim kada sa nekim razgovaram da ga gledam u oci...e sad ne znam sta mi tu moze biti neprijatno
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #45

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    volim kada sa nekim razgovaram da ga gledam u oci...e sad ne znam sta mi tu moze biti neprijatno
    Dobro si to rekla! Mogu svakoga da pogledam u oci,a i da ga gledam dok neko od nas
    dvoje ne zaspi.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako nervirate ljude?
    Autor diktatorka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 134
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 21:52
  2. Koliko dugo ste vozač?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 05.04.2012, 18:56
  3. Koliko dugo stojite ispred ormara..?
    Autor yige_gui u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 10.03.2010, 20:42
  4. Verujete li u male zelene ljude?
    Autor vlado u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 10.11.2009, 16:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •