Kućne papučice...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 30
  1. #1

    Kućne papučice...

    Kao malu mama me je uvek opominjala da ne idem bosa,te sad,konacno,imam tu naviku..i ne mogu bez papuca.Cak ih i trazim kad odem 'ugoste'
    Uglavnom nosim neke udobne...bez ikakvih stikla i sl. .. san su mi one ogromne pufnaste u obliku neke zivotinje,ali nikako da nadjem neke odgovarajuce.Trenutno su to neke plisane,bordo za slikom zeke.
    Sta je to sto obuvate u najopustenijim trenucima u miru doma svog?

  2. #2

    Odgovor: Kucne papucice...

    E imala sam te ogromne, 2 para. Jedne su bile u obliku golih stopala, ali ogromnih, i mnogo su bile blesave , a druge su bile neka dva kučeta sa veeelikim ušesima koja su se vukla po zemlji i na koja sam se ja stalno saplitala Odavno sam ih razdrndala i kad su prestale da budu lepe, bacila sam ih. Trenutno imam neke svetlo zelene frotirne debele pufnaste japanke i njih nosim, a kad je hladno često budem u klompama mada, najviše na svetu volim da idem bosaaaaa

    Ne volEm papuče na štiklu za po kući

    I da dodam još, od svih papučica su mi najdraže one što mi štrika jedna baka, znate one na 8 igli, one nazuvice ili kako se već zovu pa kad uključi brdo raznorazne vunice i sve bude šareno, a toplooooo, i zato što su stvarno tople i zato što znaš da ih je neko štrikao od

    Evo, pokušala sam da nađem sliku, da znate na šta mislim


    A kad nađem ovakve neću ih skidam ni kad uđem u kuću, ni po kući, ni kad spavam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    11 Odgovor: Kucne papucice...

    ja najvise volim one karirane, sa crveno crnim aplikacijama...
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Kucne papucice...

    Ja uopste ne volim kucne papuce. Navikla sam da hodam bosa po kuci Keva me stalno opominje da se obujem, ali moje noge nece da slusaju

  5. #5

    Odgovor: Kucne papucice...

    joj, sto volim da hodam bosonoga .. naravno, kad dodje zima duuga i hladna onda, silom prilika, obuvam one preslatke plave "patikice" sa ogromnim okicama samo one dolaze u obzir

  6. #6

    Kucne papucice...

    leti po kuci idem u japankama..a zimi u velikim papama...kucama,medama..sta vec nadjem..dok kuvam nosim medicinske papuce..zabolu me noge od tolikog stajanja...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  7. #7

    Odgovor: Kucne papucice...



    e u ovakvim sličnim (imaju samo glavu zeca i ogromantne dugačke uši na koje se staaalno saplićem) poslednjih meseci jurcam po kućici



    a ovakve japankice (baš ove boje kafe) parkiram ispred kade kada je u planu brčkanje
    mis'im greota bi bilo da skvasim zekicu
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  8. #8

    Odgovor: Kucne papucice...

    Hodam bosa a kad je jako hladno nosim one vunene carape kao sto su se nekada pre nosile,koza dise a toplo i udobno,opet bos....
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  9. #9

    Odgovor: Kucne papucice...

    Citat natty kaže:
    ja najvise volim one karirane, sa crveno crnim aplikacijama...
    Meni mama te stalno kupuje, nisu najlepse ali su najbolje
    Evo, promenila sam potpis

  10. #10

    Odgovor: Kucne papucice...

    Volim čupave kućne papučice. Trenutno nosim roze sa srcima i mirišljavim djonom, a imam i neke lude tufnaste.
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  11. #11

    Odgovor: Kucne papucice...

    Ja to ne setam.Posedujem,ali ne nosam skoro nikad
    Kad ih i obujem-kad prvi put sednem vise ih ne nema
    Lako cu,ako je do mene.........

  12. #12

    Odgovor: Kucne papucice...

    Leti nenosim papucice po kuci, volim bosa da hodam

    A zimi ne mogu bez njih. Uglavnom su to obicne krpene sa malim dzonom ako je moguce da budu ljubicaste nijanse, trnutno su karirane plavo-sivo-ljubicasto.
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  13. #13

    Odgovor: Kucne papucice...

    po kutji nosim grubinove, teget papuche
    savrshene su
    a imam i jedne roze za po gradu

    inache imam gomilu kutjnih papucha, ukljuchujutji i neke koje liche na zeca, ali ja cenim udobnost pre svega
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  14. #14

    Odgovor: Kucne papucice...

    Obozavam kucne papuce,i nosim ih svaki dan ceo dan dali je to zima ili leto uvek ali uvek.

  15. #15

    Odgovor: Kucne papucice...

    boso je zakon
    osim zimi kada moram da ih nosim.. one ogromne, cupave
    steta sto nemam sliku
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •