Da li ste postali telefonski zavisnici? - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 61
  1. #31

    09 Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Kao i sa ostalim stvarima u zivotu koje volim,tako isto preterujem i sa koriscenjem mobilnog telefona.
    Za cipele,npr. i nadjem opravdanje pred sobom i drugima,ali ovde…ne… Ne dovoljno ubedljivo.Kazem sebi da je jedan za posao,jedan privatni.A ostale kartice?Reklamozder sam,to je fakat.Cim cujem one slatkasto-primamljivo-obecavajuce slogane, ja trk ,da proverim. I ko za inat,evo ga i treci operater! Ko da odoli i pored upozorenja prijatelja da sacekam bar malo, jer jos nije ok, kako kazu.Ko?Ja? Ta ‘ajte molim vas…

  2. #32

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Mobilni dozivljavam kao zmiju zvecarku. Cim zazvoni znam da je neki problem koji moram da resavam.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  3. #33

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    definitivno DA, nigdje bez moba..........
    smesi se... sutra ce biti gore

  4. #34

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    jes' da nigde ne idem bez njega..
    ali mi mnogo ni ne vredi, na njemu rade samo tipke.. i displej ponekad
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #35

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?


    Još uvek nisam. Mada ... nikad se ne zna ... možda i postanem.

    Postadoh ovisnik o ovom forumu tako da ...
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  6. #36

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Manje-vise da.....stalno je tu negde....a kad nije, cim mi padne pod ruke proveravan da li me je neko zvao ili slao poruke...Moracu na odvikavanje...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  7. #37

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Kako se uzme, imam dva mobilna, i jedan mi je uvek mi je pri ruci, nigde ne idem bez njega, baterija i kredit su uvek u pozitivi, prosledjujem pozive sa jednog na drugi
    "Fiksnih" telefona, baza, i slušalica za baze koliko imam, i koristim stid me da kažem, mislim da mi nećete verovati, a i mrzi me da brojim...
    po tome bi se moglo zaključiti da sam zavisnik od telefona
    ali po načinu koliko ih koristim baš i ne
    razgovori preko moba su mi stvarno kratki:
    - dal' si kući ?
    - jesam
    - hoćeš li biti za 1/2 sata
    - hoću
    i gotova priča. Ne mogu da zamislim sebe da nekog "davim" 5, 10, ili 15 minuta, a da ću ga (ili je) videti u neko skorije vreme. Ako ništa drugo, veći je užitak to raditi uživo nego preko tel. slušalice. Manje i košta, mada je to relativno, pošto ne volim odlaziti praznih ruku kod nekoga, naročito ako to baš i ne činim često ... dešava se
    Logika je jednostavna, više će imati koristi i od najobičnije sitnice, nego od petominutnog razgovora, koji ćemo svakako povesti.
    Druga stvar: mobilnom obavezno isključujem zvono (vibru jako retko uključujem) noću, i na svim mestima na kojima nije prikladno da se čuje (crkva, biblioteke...)
    Mislim... za 1/2 sata ili sat neće biti smak sveta - nek se strpi malo.
    Uostalom šta bi bilo da nemam mobilni, ili da ga redovno zaboravljam.
    I zadnje, mada ništa manje važno - niko me nije nikada video da vozim, i pričam, niti će me videti
    Dakle ne smatram da sam telefonski zavisnik, ako mi nije potreban da obavim neki posao, a njegovim korišćenjem neću uštedeti vremena i novca, neću ga koristiti.
    Ako nekoga mogu da posetim, a znam da mu pritom neću smetati, nazvaću ga, i reći da dolazim. Ako nekog ne mogu posetiti, zbog daljine, i dužine puta... normalno da ću ga nazvati, bolje i takav kontakt, nego nikakav. Ne mislim da sam zbog toga postao tel. zavisnik, pa i ključeve, dokumenta i novac nosim uvek u džepu, i niko mi ne kaže da sam ovisnik o njima.
    Da ne zazvoni ni jedared u toku dana, verovatno bi primetio.
    Dal' bi mi falila njegova "zvonjava" ? Ne, falilo bi mi verovatno novaca, pošto dobar deo posla završavam preko njega (uglavnom mene zovu) i glas neke drage osobe koja je stotinama kilometara daleko.

  8. #38

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    ...blago receno...ma svi su se generalno "navukli"od 7 do 77...

  9. #39

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Ja sam bila,ali sam se uspesno izlecila...
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  10. #40

  11. #41

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Mobilni telefon stalno nosim sa sobom, ali mislim da ga ne koristim preterano mnogo u poslednje vreme. Ranije sam cak i e-mail poruke citao na telefonu. Tako da....odvikavanje u toku

  12. #42

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Nisam... Zapravo i ne volim beskrajne telefonske razgovore...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #43

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Ne mogu da zamislim zivot bez telefona,ali nisam zavisnik tj.ne pricam puno i cesto.Koristim ga za hitne slucajeve i da se cujem sa nekim ko je daleko ili ne mogu da ga vidim u skorije vreme.Vise volim kontakt lice u lice.Oci sve odaju-njih volim da gledam kad sa nekim pricam.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  14. #44

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Ni slucajno.Ranije sam nesto cesce zivkao,isao na forume preko mobilnog.Sada vise ne.Poneki SMS,i privatni pozivi po potrebi.A sluzbeno je druga prica.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  15. #45

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Nisam... Zapravo i ne volim beskrajne telefonske razgovore...
    Takodje...Čak mi mrsko i da se javim ponekad na telefon

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •