Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

Prikaz rezultata glasanja: Smanjena ocena iz vladanja...

Učesnika ankete do sada
46. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    31 67.39%
  • ne

    15 32.61%
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 45
  1. #1

    Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    Da li vam se desilo da vam u osnovnoj smanje ocenu iz vladanja?

  2. #2

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja...

    Nije, ja sam bila uzorno dete Bre, sad gledam jednu klinku kod mene u odeljenju... kao sebe da gledam, takva sam i ja bila, tiha i nesposobna da se odbranim od bilo koga

    Nisu ti valjda, crrrni Vlado, smanjili ocenu iz vladanja? Sta su ti tvoji rekli?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja...

    Hehe, ma jesu, jesu. Naime odvili smo neke osigurace tako da u celoj skoli nije bilo struje. Sto se tice mojih , POPIZDELI SU!!!

  4. #4

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja...

    Jeste uFatili me da pišem po zidu i to baš kad sam se doooobrooooo raspisala
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    11 Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja...

    Ne,ne,ja sam bila dobro dete,i imala sam dobre ocene... Nisam pravila bas velika sranja,tj.,u skoli,al' zato ih je izvan skole bilo dooosta...

  6. #6

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja...

    Citat vlado kaže:
    Sto se tice mojih , POPIZDELI SU!!!
    Da ti kazem nesto, nije to za dzabe Ne zele oni tebi nista lose, oni to za tvoje dobro (a i ne valja ti to sto cackas struju ) Popravis se lepo sledece godine, pa ce da bude primerno
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja...

    ma popravili su oni to za mesec dana ( keva mi radi u skoli ), tako da sam ja zavrsio sedmi sa primernim vladanjem.

  8. #8

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja...

    Jeste. Bila zima, a mi grudve u ruke i ožeži po autobusima. Hvala Bogu, pa su nam pored škole prolazile četvorka i jedanaestica, a Novosađani znaju koliko često idu ti busevi. E, a posle smo išli kod zamenika i kod psihologa. Od kada je sveta i veka, zna se da se autobusi gađaju. To nije za ukor. Trebali su i fizičkog da nas oslobode, a oni nas ukorom po ušima. A bio jedan matori vozač, redovno je izlazio iz busa da nam preti. Sve dok nije popio grudvu u glavu.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  9. #9

    11 Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja...

    moje vladanje je skoro uvijek bilo - zadovoljava - jer sam non-stop nesto meljala na casovima, pravila se pametna i nestajala netragom kad su bili kontrolni. ali, eto, ne fali mi nista...
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja...

    Imala sam 4 iz vladanja par puta. I to uglavnom zbog neopravdanih casova. Kafenisanje uvek.

  11. #11

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja...

    Samo zbog "bezanije" sa casova , kao i goldie piiila sam kaficu (inace mi uvek kasnio autobus )

  12. #12

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    imadoh jednom... u 7 osnovne na pola godine
    nazvao sam nastvanicu domacinstva (dal ovo uopste vise i ima u skolama ) ni manje ni vise no guskom ... kretenusa mi zakljuci 3 iz pomenutog predmeta a to kako je samo jedno polugodiste ostaje znaci i za kraj godine... no fazon je da sam ja vec odavno vidio vukovu diplomu u rukama da mi GUSKA ne upropasti sve e tom je jos pridodala geograficarka 4kom na kraju i zbog jebenog 7mog razreda ja nemam zvanje "vukovca"
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #13

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    Citat swba kaže:
    imadoh jednom... u 7 osnovne na pola godine
    nazvao sam nastvanicu domacinstva (dal ovo uopste vise i ima u skolama ) ni manje ni vise no guskom ... kretenusa mi zakljuci 3 iz pomenutog predmeta a to kako je samo jedno polugodiste ostaje znaci i za kraj godine... no fazon je da sam ja vec odavno vidio vukovu diplomu u rukama da mi GUSKA ne upropasti sve e tom je jos pridodala geograficarka 4kom na kraju i zbog jebenog 7mog razreda ja nemam zvanje "vukovca"
    Sto se domacinstva tice toga vise nema, koliko ja znam, mada za njega postoji rubrika u knjizici, ali Srbo legendo ja stvarno saosecam sa tobom jer je i meni zelja da budem "vukovac". Jedina prepreka koja stoji i izmedju mene i te diplome jeste 8. ( smrc! ) al valjda cu uspeti

  14. #14

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    Citat swba kaže:
    imadoh jednom... u 7 osnovne na pola godine
    nazvao sam nastvanicu domacinstva (dal ovo uopste vise i ima u skolama ) ni manje ni vise no guskom ... kretenusa mi zakljuci 3 iz pomenutog predmeta a to kako je samo jedno polugodiste ostaje znaci i za kraj godine... no fazon je da sam ja vec odavno vidio vukovu diplomu u rukama da mi GUSKA ne upropasti sve e tom je jos pridodala geograficarka 4kom na kraju i zbog jebenog 7mog razreda ja nemam zvanje "vukovca"
    Ja se na tvom mestu u osmom ne bih ni trudila za 5,00
    Nisam u osnovnoj imala smanjenu ocenu iz vladanja, ali sam imala opomenu iz fizickog u osmom, promenili su nam nastavnicu, odnosno doveli profesora pa nismo isle na casove. Sve devojcice su imale opomene tada

  15. #15

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    Citat Lady in red kaže:
    Ja se na tvom mestu u osmom ne bih ni trudila za 5,00
    mlado-ludo... sta ces

    vlado sinak ne citaj ovo vec samo furaj za diplomu... a nas su ovo stigle godine pa lupamo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dete pre škole i u u školi
    Autor Nefertiti u forumu Online savetnik
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.02.2017, 21:52
  2. Striptiz u školi
    Autor Lillith u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.05.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •