Dan zena 8.mart
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 15
  1. #1

    Dan zena 8.mart

    Zelim svim devojkama na forumu srecan 8.mart i uzivajte u ovom danu.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    Hm, ne volim ovaj praznik!
    I ne sviđa mi se rečenica: uživajte u ovom danu!

    Ja hoću da uživam u svih 365 dana! Mom mužu sam još dok smo se zabavljali rekla da ovaj dan ne priznajem i ako me ne voli, ne mazi, ne pazi i slično 364 dana slobodno ne mora ni ovaj!

    ps. Dragi Bećare, ne sumnjam u tvoju dobru nameru i lep gest samo sam ja malo grozne naravi i velikih zahteva!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    Svim pripadnicama lepšeg pola,sretan osmi mart



    svetska ekonomska,nema ništa više od sličice
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    Draga ravnicarko, niko nije kriv vama, zenama, sto se udajete za ``barabe`` a posle se osecate jadno i zapostavljeno. Vecina muskaraca bar ovde u mom okruzenju, a verujem i u citavom svetu voli svoje zene i zato ne vidim sta smeta jednom tako vaznom prazniku!

    Nije mi jasan stav nekih zena, da jure bas one nezrele clanove nase muske zajednice koji su vidljivo nezreli, vidljivo su spremni na promiskuitet, prave se baje i frajeri i zele da zgrcu lovu sa velikim blebetanjem i malo realnog rada... Pa sta ocekujete od takvog muskarca? Zar ne vaspitaju upravo majke decaka da postane takav muskarac? To je smekerski, takvo musko je verovatno sposobniji za zivot... Pa ko voli, nek izvoli...

    Naravno, nista licno, ali smucilo mi se, da se sve osmomartovske cestitke na svim forumima pokvare negativnim talasima...

    Mada sam svoje cvece vec postavio na rubrici nekome, ko ce razumeti, eto i ovom prilikom zelim cenjenim clanicama da pozelim prijatan praznik!
    Poruku je izmenio biterlemon, 08.03.2009 u 13:56
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    I ja koristim i ovu priliku da svim damama pozelim srecan 8. mart.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Dan zena 8.mart




    SRECAN 8 MART, DAN ZENA, SVIM ZENAMA NA FORUMU !






      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Naravno, nista licno, ali smucilo mi se, da se sve osmomartovske cestitke na svim forumima pokvare negativnim talasima...


    Primetila sam da ti i ja imamo problem u razumevanju i na nekim drugim temama...

    Apsolutno nisam negativna samo sam iznela svoje mišljenje iza koga čvrsto stojim! To je na ovom forumu još uvek dozvoljeno, zar ne?

    Dakle pod zrelim, stabilnim i muškarcem sigurnim u sebe ( a veruj mi moj muž je baš takav) smatram onog kome ne treba povod da pokaže ljubav prema svojoj dami! Koji pruža podršku i razumevanje! Ništa drugo nisam mislila!

    E, da ja svog sina vaspitavam da uvek bude pažljiv prema ženskom polu bilo da je u pitanju drugarica, devojka, rođaka!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    Citat ravnicari kaže: Pogledaj poruku
    Primetila sam da ti i ja imamo problem u razumevanju i na nekim drugim temama...

    Apsolutno nisam negativna samo sam iznela svoje mišljenje iza koga čvrsto stojim! To je na ovom forumu još uvek dozvoljeno, zar ne?

    Dakle pod zrelim, stabilnim i muškarcem sigurnim u sebe ( a veruj mi moj muž je baš takav) smatram onog kome ne treba povod da pokaže ljubav prema svojoj dami! Koji pruža podršku i razumevanje! Ništa drugo nisam mislila!

    E, da ja svog sina vaspitavam da uvek bude pažljiv prema ženskom polu bilo da je u pitanju drugarica, devojka, rođaka!

    Nisam primetio razlike, nisam obracao paznju...
    Cestitamo nekome za rodjendan i za 8. Mart, stvarno ne vidim nista lose u tome...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    Bećaru,Uprolazu,Biterlemonu,Morpheu,Charliju,u svoje ime i u ime svih forumašica kojema je stalo do današnjeg "posebnog" dana a koje nisu stigle da vam se zahvale na čestitkama povodom našeg dana,zahvaljujem vam se na ukazanoj pažnji....



    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    Grazie.. (p.s. Kada je dan muškaraca?)
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  11. #11

  12. #12

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    Hvala i od mene! Koja ne želi cvetiće i pažnju neka mi kaže, ja ću i to njeno pokupiti.


    Praznici su zato praznici što simbolično, uglavnom jednodnevno, obeležavaju neke konstante.
    Ne razumem što je to ženama problem, čak i onima koje nisu ugrožene po pitanju pažnje u svojoj okolini. Pa, naravno da se slavi jedan dan, baš kao što se i Nova godina slavi jedan dan, a traje 365. Obeležavanje Dana borbe protiv AIDS-a ne znači da će se prezervativi koristiti samo 1. decembra, zar ne?
    Ok, ja mogu da razumem negodovanje žena koje su cele godine udate za balvana, a dotični se samo na ovaj datum seti da joj pokloni plastični kineski karanfil. Strašno je to. Ali ima istine u onom što biterlemon kaže, sve mi imamo priliku da biramo...

    Hvala svim ženama koje su doprinele tome da mi danas, ženski svete, imamo pravnu mogućnost da se u potpunosti ostvarimo kao osobe. Ne treba da krivimo Klaru Cetkin, 8. mart, niti bilo šta drugo, ako nismo u tome i uspele.
    Vrag odneo šnalu...
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    ...a da organizujemo rvanje u blatu neistomišljenica?...
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...a da organizujemo rvanje u blatu neistomišljenica?...
    ...al' si perverzaaaan ...mi da se rvamo a vi da gledate
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Dan zena 8.mart

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...a da organizujemo rvanje u blatu neistomišljenica?...
    Odlicna ideja !
    Ja to nikada nisam gledao a bas bi mi prijalo
    Isss ala bi to bilo uzivanje


    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    ...al' si perverzaaaan ...mi da se rvamo a vi da gledate
    Pa neko mora da gleda a obzirom da dame imaju prednost ...znaci obrni okreni isto je mi cemo gledati jeee
      Vrh

Slične teme

  1. Osmi mart-Dan Zena
    Autor davorjanka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 12.03.2015, 15:25
  2. Sta vas odusevljava kod zena?
    Autor SQUAW u forumu Muška kafana
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 23:56
  3. 8.mart - dan prava žena
    Autor itebejac u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.03.2010, 02:06
  4. Srecan 8. mart...
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 09.03.2008, 17:33
  5. Srećan 8. mart...
    Autor lav71 u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 08.03.2007, 21:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •