Oboje u braku - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 34
  1. #16

    Odgovor: Oboje u braku

    Kad vidim kakvih nakaradnih brakova ima drago mi je şto sam razveden
    Pretpostavljam da joş verujete u bogu i smatrate sebe dobrim ljudima
    Pa od vas ozenjenih i udatih poşten momak ne moze da stigne na red
    Ko je za jednu voznjicu

  2. #17

    Odgovor: Oboje u braku

    Neko je gore napisao - siguran znak za remont braka...i moraću da se složim...

    Kada tražimo preko hleba pogaču...hleb je bajat.
    A činjenično je stanje da se to događa i možemo svi zajedno da trubimo do besvesti da li je to u redu ili ne...to je stanje stvari, pa ko odluči da žmuri na svoje probleme, umesto da ih rešava...neka žmuri.

    Smatram da, ukoliko smo zadovoljni odnosom sa svojom drugom polovinom, sasvim sigurno nećemo tražiti nešto još u nekome drugom...pa makar to bio i samo sex...uzbuđenje zabranjenog voća...misterija...i ko zna koje već razloge navode oni koji ulaze u kombinacije i permutacije ove vrste nesposobni da sami sebi priznaju da u njihovom braku nešto ipak ne valja...

    Ko voli neka izvoli...možda je tako lakše...možda je tako njima bolje...ali sigurna sam da je kratkog daha..i sigurna sam da će se ponoviti...

    Uvek je bilo žena koje varaju muževe, uvek je bilo muževa koji varaju žene...i biće ih..samo se nadam da moj mene neće
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  3. #18

    Odgovor: Oboje u braku

    Tada se samo očekuje nesreća!
    Nema toga ko me može ubediti da na nečijoj nesreći pravim svoju sreću . Čak i kada je jasno da u njenom braku nešto ne štima (čim je voljna upustiti se u takvu vezu), ne moram ja biti taj koji će joj izaći u susret. Držim se one narodne da "sve što radiš, sebi radiš" , a pošto sam monogaman i dok sam sa jednom onda sam samo sa njom, onda mi na pamet ne pada da za ljubav nekoliko ukradenih časova se lišim nečega što sam stvarao godinama (odnos skladnog braka se gradi jako dugo uz obostrano "dodavanje cigli").
    Nisam imao potrebu se "dokazivati" ni kada sam imao 17 godina, zašto bih se sada "vadio" na "srednje godine" ?

  4. #19

    04 Odgovor: Oboje u braku

    Citat camilla kaže: Pogledaj poruku
    On oženjen vi udati šta se može očekivati od ove veze?
    ...imao sam slično iskustvo koje je trajalo oko četiri godine...prihvatiti činjenice i zajedničkim dogovorom doći do zaključaka na obostrano zadovoljstvo...otvoren razgovor...

  5. #20

  6. #21

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Gospon. Memento,
    malo bih Vas korigovala.
    U takvim vezama, nema ni trunke neznosti, paznje i ljubavi vec iskljuchivo sirovog sexa, kakvog u braku nema ni za lek.
    Sochan sex ne iziskuje paznju i ostale sharmerske tehnike. Potrebno je samo da budete duboko nezadovoljni zivotom i chinjenicom da on neumitno prolazi, pa u zavisnosti koliko smo hedonisti, krademo trenutke koje cemo kasnije premotavati u svojoj glavi onda kada nam zhivot dozvoli pet minuta nasamo sa samim sobom.

    Idealne zene nema. Ni muskarca. Idealnim ih mi kontruishemo u nashim glavama.
    Onda takva zhena nije ljubavnica, jer ljubavnica je kovanica nastala od rechi
    lj u b a v, takav odnos nash narod sasvim lepo zove shvaleraj. Tante za tante.
    Ljubavnici su vec neshto drugo...
    Hocete li molim Vas biti ljubazni , pa meni neupucenoj, objasniti sta su to ljubavnici?I zasto mislite da u takvim vezama nema ljubavi?

  7. #22

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    Citat sex i grad kaže: Pogledaj poruku
    Hocete li molim Vas biti ljubazni , pa meni neupucenoj, objasniti sta su to ljubavnici?I zasto mislite da u takvim vezama nema ljubavi?
    ...ljubavnici su oni,sto se krishom sastaju i jebu se k'o mrshave svinje,kao da im je zadnji put u zivotu...naravno,ima tu i ljubavi,ali to je periferna stvar...
    ...btw...nikada nisam biJo ljubavnik...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #23

    Odgovor: Oboje u braku

    Kak'e veze ima brak sa sehom ?
    Ako ste u braku, ondak ga ima ...
    Ako niste, ondak je jasno - nema ga ...
    Tako me ucili ...
    Jasno ...
    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  9. #24

    Odgovor: Oboje u braku

    Eee, sad i ja sam u takvoj situaciji..ima tu ljubavi, ali puno više bola, i ako mislim da izadjem iole normalna, moram da prekidam što pre.. jer to neće da valja..Ono što sam htela reći je..kada se sve stavi na vagu.. nije vredno tog bola, a definitivno, neko će osetiti bol..Obično ženska strana..jbg

  10. #25

    Odgovor: Oboje u braku

    Zeznuta situacija.....
    Zavisi na kojoj osnovi je veza....da li je samo sex u pitanju ili vise od toga.Moze da se zavrsi fatalno, "raspad sistema" ili ko zna....ljubav je jaca i od mecke
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  11. #26

    Odgovor: Oboje u braku

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    Zeznuta situacija.....
    Zavisi na kojoj osnovi je veza....da li je samo sex u pitanju ili vise od toga.Moze da se zavrsi fatalno, "raspad sistema" ili ko zna....ljubav je jaca i od mecke
    Nisam u braku jos,ali znam :Jaka ljubav je jaca od celog sveta ako se njoj pridodaje dosta paznje.

  12. #27

    Odgovor: Oboje u braku

    Nisam u braku jos,ali znam :Jaka ljubav je jaca od celog sveta ako se njoj pridodaje dosta paznje.
    Krupne reci za malog decaka! Samo prava ljubaj je jaka, a kada je prava ljubav, nemas sta da trazis sa strane....Ipak, ako si van braka nasao pravu, i ona isto tako.....ynaci da ste omasili jednom, moyda vam se i drugi put desi....pu pu.daleko bilo...Ali ima i toga...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  13. #28

    Odgovor: Oboje u braku

    Sve zavisi prvenstveno od toga koji su razlozi zbog kojih se neko odlucio na trazenje ljubavnika/ce. Nekad je u pitanju samo sex,nekad zelja za avanturom i leptiricima u stomaku,nekad potreba za vecom kolicinom paznje a nekad i nada da ce se naci bolji partner od onog sa kojim ste. Ne osudjujem nikoga,niti imam prava da to radim jer svako sebi bira svoj nacin zivota i svoj zivotni put. Kome se to svidja,neka to radi,samo neka pazi da ne povredi osobu do koje joj je stalo.

    Licno imam raznih iskustava,i ovih i onih,ne znam,prija ali ujedno donosi i razne misli,tremu,veciti strah od saznavanja istine.Idealnu osobu za tako nesto je veoma tesko naci bas iz razloga sto postoji velika sansa da se osecanja posle nekog vremena probude,a najblizi osecaj ljubavi jeste bol.

  14. #29

    Odgovor: Oboje u braku

    Citat camilla kaže: Pogledaj poruku
    On oženjen vi udati šta se može očekivati od ove veze?
    .......ostacemo dobri prijatelji

  15. #30

    Odgovor: Oboje u braku

    nista dobro
    Nije zlato sve sto sija...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubav u braku
    Autor Lillith u forumu Ljubav
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.03.2013, 20:48
  2. Ostati u braku zbog dece
    Autor Mish u forumu Porodica
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 15:35
  3. Učestalost sexa u braku
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 25.12.2010, 16:04
  4. Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 08.12.2009, 22:12
  5. Suparnica u braku
    Autor bellissima u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 01:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •