"ludi mis"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 23

Tema: "ludi mis"

  1. #1

    "ludi mis"

    S vremena na vrijeme "pointer" na mom lap-topu poludi i pocne sam da gasi programe. Iskljucila sam "touch pad" na lap-topu i sad koristim "externi" mis, ali opet isto.

    Ima li neko resenje za mog "ludog misa"?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #2

    Odgovor: "ludi mis"

    Nisam neki serviser (zato mozda i nisam u pravu) ali ja mislim da je sa tvojim misem sve u redu. Mislim da je u pitanju neki virus koji si mozda negde zakacila i koji se poigrava sa tvojim browser-om i otvorenim prozorima. Probaj da nekim tune up programima,skeniranjem antivirusnim programom i skeniranjem spyware programom ocistis racunar od "nepozeljnih".

  3. #3

    Odgovor: "ludi mis"

    Slažem se sa Goldie, mada i ja nisam neki stručnjak za laptop kompjutere.
    U svakom slučaju, bolje ti je da što pre probaš sa uklanjanjem virusa, nego da čekaš na podršku Kunića, koji će ti garant predložiti da svoj laptop zaviješ u 5 jevreja i baciš, te odmah kreneš u kupovinu novog!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  4. #4

    Odgovor: "ludi mis"

    Citat goldie kaže:
    Nisam neki serviser (zato mozda i nisam u pravu) ali ja mislim da je sa tvojim misem sve u redu. Mislim da je u pitanju neki virus koji si mozda negde zakacila i koji se poigrava sa tvojim browser-om i otvorenim prozorima. Probaj da nekim tune up programima,skeniranjem antivirusnim programom i skeniranjem spyware programom ocistis racunar od "nepozeljnih".
    Sve vec probala...

    Nema ni virusa, ni "bakterija", ni "crva", ni "vaski"...

    Slican problem ima i moj kolega (u pitanju je ista marka (HP Compaq Presario)).
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  5. #5

    Odgovor: "ludi mis"

    Pa onda cu da posudim Kunicev savet.

    Kupi novi lap top!

  6. #6

    Odgovor: "ludi mis"

    Citat goldie kaže:
    Pa onda cu da posudim Kunicev savet.

    Kupi novi lap top!
    I moj dragi meni kaze:

    "Ma, baci taj CrapTop i kupi novi"

    A ja tvrdoglava pa
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: "ludi mis"

    -Neeeeeeee da bacas, greota !

  8. #8

    Odgovor: "ludi mis"

    Mozda da vidis da ti neko strucan pogleda lap topic, otvori koliko moze i mozda je u pitanju neki los kontakt pa ti zato brljavi mis. A nemoj bacati lap top. Display moze da se iskoristi za pravljenje projektora. Ja tragam za nekim pokvarenim lap top-om da bi moj brat napravio projektor pa da pravimo ulicni letnji bioskop.

  9. #9

    Odgovor: "ludi mis"

    Citat valter kaže:
    -Neeeeeeee da bacas, greota !
    Naravno da necu da bacam.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  10. #10

    Odgovor: "ludi mis"

    Citat valter kaže:
    -Neeeeeeee da bacas, greota !
    napravis policu za cvece, recimo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #11

    Odgovor: "ludi mis"

    Citat swba kaže:
    napravis policu za cvece, recimo
    Bolje za knjige
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  12. #12

    Odgovor: "ludi mis"

    Neće Kunić reći da ga baciš, nego će za početak da postavi par pitanja:

    • koji operativni sistem je u pitanju,
    • posle koliko vremena rada na lap-topu se to dešava,
    • da li se zatvaraju prozori od određenog programa (ovde mislim da li zatvaranje počinje nakon otvaranja određenog programa) ili se svi prozori zatvore nasumično,
    • koji je miš u pitanju (ovo pitam iz zajebancije).
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  13. #13

    Odgovor: "ludi mis"

    Citat Kunic kaže:
    • koji je miš u pitanju (ovo pitam iz zajebancije).

    Kako koji mis??? Pa "ludi mis"!

  14. #14

    Odgovor: "ludi mis"

    Citat Kunic kaže:
    Neće Kunić reći da ga baciš, nego će za početak da postavi par pitanja:

    • koji operativni sistem je u pitanju,
    • posle koliko vremena rada na lap-topu se to dešava,
    • da li se zatvaraju prozori od određenog programa (ovde mislim da li zatvaranje počinje nakon otvaranja određenog programa) ili se svi prozori zatvore nasumično,
    • koji je miš u pitanju (ovo pitam iz zajebancije).
    E pa 'vako:

    • windows
    • ne desava se stalno, vec s vremena na vrijeme (a pocelo se desavati pola godine posle kupovine laptopa)
    • Nema veze koji je program u pitanju - zatvara sve koji nisu minimizirani (znaci pointer ode u cosak i "sam klikne na sve x"


    Ja sam se navikla na to, tako da se trudim da sto vise koristim tastaturu i onda je

    Medjutim, u skorije vrijeme mi se pojavio jos jedan problem sa laptopom. Displej poceo da zeza . Ojednom su se pojavili neki zeleni pixeli (kako se ovo kaze ) na monitoru. I to traje nekoliko dana i onda sve OK. U poslednje vrijeme je sve vise i cesce.
    I mislim da je stvarno doslo vrijeme da ovaj moj CrapTop odnesem kod chike (kao sto kaze yiqe) na poravku.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  15. #15

    Odgovor: "ludi mis"

    Sada, ako budeš imala sreće, možeš jednim udarcem ubiti dve muve. Elem, ti "zeleni" pikseli znače da jedna (u tvom slušaju dve) boje ne rade. Piksel se sastoji od Red, Green i Blue. Znači, tebi R i B ne rade, tj. mrtvi su. To se naziva polumrtav piksel, koji ima velike predispozicije da postane mrtav (crna tačka na monitoru). E sad, većina proizvođača daje garanciju na LCD monitore, makar oni bili i na lap-topu. Garancija se kreće od minimum godinu dana, pa do dve, tri itd. S obzirom da je u pitanju ozbiljan proizvođač, trebala bi i garancija da bude ozbiljna. Znači, lap-top po mišku, pa u radnju i kažeš im da ti crkava monitor. Čak u i Srbiji su (uglavnom) dužni da ti promene monitor u slučaju da imaš jedan mrtav piksel ili tri polumrtva. A verujem da HP daje finu garanciju na svoje proizvode, prema tome... E sad, ako ti je istekla garancija, onda nastaje problem, jerbo se mrtvi pikseli ne mogu popraviti.

    A što se tiče miša, probaj ti da skineš najnovije definicije antivirusa, čak probaj sa instalacijom drugog, jer je prevelika slučajnost da kursor ode baš na X i pozatvara sve prozore. Nekako mi je to suviše inteligentno za hardversku grešku.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •