Nisam mogao/la a da ne primetim.. - Strana 68
Strana 68 od 69 PrvaPrva ... 185866676869 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,006 do 1,020 od ukupno 1034
  1. #1006

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Komsiju u 4:45 jutros kako u boksericama uzima sa zadnjeg sedista farmerke i trci u ulaz Zanima me samo sta je tome prethodilo
    Citius, Altius, Fortius.

  2. #1007

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Ovde je opet lepo...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  3. #1008

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    ...da sam se odvikla od visoke štikle. 2 nedelje sam natakarena na štikle od 8.40 do 17.00, nekad ostanem i do 6, 7 uveče...i čoveče, dođem kući, izujem se i onda još jedno pola sata šetam po stanu na prstima jer stopalo neće da se spusti
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #1009

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Ih..daleko (im lepa kuća)?
    K'o da budala nema i u Novom Sadu ?
    A uzevši u obzir sve veću gustinu naseljenosti istog, mnogo je verovatnije da je mnogim budalama kuća baš blizu tebe !
    Pa zar BG nije prepun istih?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #1010

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Ma, savršeno me zabole gde im je kuća. Sa takvim budalama ne bih komunicirala ni da su mi prve komšije.
    Ja razumem tvoju potrebu da baš sve prokomentarišeš,onako lično, onako da pomalo liči na chat (lakše je nego da moraš još da šiljiš plajvaz i oštriš vijuge pa da malo zatalasaš forum diskusijom). U ovom slučaju, pametnije bi ti bilo da si malo pročešljao forum i video šta su pojedinci pisali i koliko su to neopevane budale. Možda bi tada i razumeo da "daleko im lepa kuća" nema veze sa lokal patriotizmom.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #1011

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Previdljiva si .
    Upravo si i startovala današnji nastup videvši da sam pomenuo Ser Gogsya.
    Sa svim drugim koje si nabrojala se slažem, čak bih i dodao još pokojeg, ali vidim da ti je lakše da budeš dosledna onom što ti je pisalo ispod nicka nego da si šiljila plajvaz i malo temeljnije pročitala šta je Gogsy umeo da napiše. Nisi pazila na času jer si ga odmah strpala u fijoku (možda zvanu religijski zagovornici) i promakle su ti reči istog koje ga otkrivaju mnogo životnijeg i sa manje dogmi. Ipak je smešno optuživati drugog da "nije čitao" jer ne spadam u likove koji išta tvrde, brane ili glorifikuju ako nemam jako utemeljenje.
    E sad..oko tog talasanja ..pa valjda je čak i tebi jasno da nema kvalitetne diskusije ako su učesnici rigidni, isključivi i "bogom dani". Kako išta talasati ako su ukopani, slepi i GLUVI za tuđe argumente?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #1012

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    ...da je večeras hrđava atmosfera oĐe
    Gde god se denem neka negativna energija od određenog člana foruma
    Ću da dođem kada se dotični ispujda .
    Mada đavolja su tu posla...hmmm....
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #1013

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    ...da daljina ipak čini svoje i da je pisana reč bez pogleda u oči u 'pravom' trenutku odličan izvor nesporazuma...čemer

  9. #1014

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    ''DANAS JE SVETSKI DAN PALAČINKI''

    Zasad ne uspevam da primetim kada je dan 'besposlenih popova'!

  10. #1015

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da svakoga dana u svakom pogledu sve više napreduješ

    Ime: stars.jpg Pregleda: 229 Veličina: 31.4 KB
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  11. #1016

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    -da VC izgleda vrhunski, ušminkao ga Gazda za medalju (udjoh sada prvi put preko laptop-a) heh
    -da dobih čudo neko mnogo lepih komentara i reputacija (što se preko mob-a ne mož' videti) te da vam svima kažem 'fala najpuno'
    -da ću morati I dalje da koristim mob za kuckanje jer mi Gazda ukinuo pisanje preko lapić-topić (hehe)

    qq mene ovo je bilo jutro puno otkrića

  12. #1017

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da je Suzi orosila vadžajnu.

    Ime: suzi.jpg Pregleda: 221 Veličina: 44.9 KB

    Mnogo mi je lakše sad kada znam da, pored svih ružnih stvari koje nam se dešavaju, ima i ovako lepih vesti.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #1018

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da su mediji prevazišli sami sebe po pitanju manipulacije.

    Ime: dnevnik.jpg Pregleda: 336 Veličina: 42.1 KB
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #1019

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Ja prvi nisam neko ko je baš jako čest na forumu ali...jako se primećuje kada tu nisu neke osobe koje su dodale mnogo boje i života istom. Ili sam ja slep ili mi se čini da već bar par nedelja nema Biliverke, Isahare, babe...?
    Kako god...znam da je već Bi kukala da joj komp pred raspadom, da se babi već dešavalo da joj laptop se "smrzne" ali ja bih više voleo da je razlog ličniji. Na primer...da su im se desile neke lepe stvari tipa LJUBAV i ostalo u šta "ne veruju" .
    Ipak...šta bi falilo da malo navrate, mnoge dane su mi ulepšale svojim rečenicama a na nešto dobro se lako naviknuti !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #1020

    Re: Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Pa i malo dete zna da je ovo blacenje Zastitnika gradjana telepromtovano sa vrha vlasti jer je Sasa jJankovic dirnuo i mesao se u svoj posao ......slucaj Andreja Vucic ....heliukopter ......pa me cudi postavljanje kolumne lijepe urednice kako bi se pridruzilo toj hajci preko pera novinarske kalasture Miss Smajli.
    No
    Slican se slicnom raduje.
    Uvek bilo.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 68 od 69 PrvaPrva ... 185866676869 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 01.09.2016, 00:13
  2. Kajem se što nisam...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.10.2014, 23:35
  3. Kako si mogao?
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.02.2008, 00:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •