Jehovini Svedoci - Strana 53
Strana 53 od 54 PrvaPrva ... 34351525354 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 781 do 795 od ukupno 805
  1. #781

    Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    Očigledno je da taj princip ne pije vodu, rimska imperija je odavno potonula, nestala!

  2. #782

    Odgovor: Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    Rimska imperija je trajala negde oko 2214 godina dok Jehovini svedoci postoje oko 145 godina, možda i vi potonete kroz koji milenijum
    Dodji janje kad se žito žanje




  3. #783

    Odgovor: Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    Nazalost retko mi dolaze, voleo sam onaj njihov casopis. Moglo se svasta nauciti.
    Ponajvise sam voleo da mi dolaze jer je jedna on njih dve bila cista desetka! Gde li ih samo nabavljaju?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #784

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    Ne ide ti istorija od ruke! Jehovini svedoci postoje mnogo, mnogo duže nego bilo koja imperija na zemlji! Prvi Jehovin svedok je njegov sin, Isus Hrist koji postoji duže nego i sam svemir!


  5. #785

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    Ako ti ne dolaze, pozovi ih, rado će se odazvati pozivu!


  6. #786

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Ne ide ti istorija od ruke! Jehovini svedoci postoje mnogo, mnogo duže nego bilo koja imperija na zemlji! Prvi Jehovin svedok je njegov sin, Isus Hrist koji postoji duže nego i sam svemir!

    Ček, ček.... Hajde, molim te svojim rečima, bez citata, objasni mi kako neko može biti stariji i od samog svemira, a rođen je pre 2000 i koju godinu?!? Zaista nema šanse sam da ovo shvatim.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  7. #787

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Ne ide ti istorija od ruke! Jehovini svedoci postoje mnogo, mnogo duže nego bilo koja imperija na zemlji! Prvi Jehovin svedok je njegov sin, Isus Hrist koji postoji duže nego i sam svemir!

    Ček, ček.... Hajde, molim te svojim rečima, bez citata, objasni mi kako neko može biti stariji i od samog svemira, a rođen je pre 2000 i koju godinu?!? Zaista nema šanse sam da ovo shvatim.
    Adrijan da li si ti ikada čitao Bibliju?

  8. #788

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Ne ide ti istorija od ruke! Jehovini svedoci postoje mnogo, mnogo duže nego bilo koja imperija na zemlji! Prvi Jehovin svedok je njegov sin, Isus Hrist koji postoji duže nego i sam svemir!

    Ček, ček.... Hajde, molim te svojim rečima, bez citata, objasni mi kako neko može biti stariji i od samog svemira, a rođen je pre 2000 i koju godinu?!? Zaista nema šanse sam da ovo shvatim.
    Adrijan da li si ti ikada čitao Bibliju?
    Jesam, al' takav zaključak, koji sam prethodno citiaro, nisam izvukao. I svakako mi ponovno čitanje kompletne Biblije ili njenih citata neće pomoći u odgonetanju, pa bih te molio da mi pojasniš svojim rečima.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  9. #789

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    Jehovinim svedocima vjerujem jednako koliko i ovakvim tarot majstorima.

    Samo toliko.

  10. #790

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    i jehove su pukle, vise ne dosadjuju!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #791

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    Ime: jehovini2.jpg Pregleda: 274 Veličina: 48.1 KB
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #792

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    i jehove su pukle, vise ne dosadjuju!
    Dobar si Gorki! Ko su to "jehove" I sta znaci "pukle su"?

  13. #793

    Re: Jehovini Svedoci

    Adrijan najlakši način da saznaš odgovore na svoja pitanja jeste da lepo pozoveš prve Jehovine Svedoke koji ti dođu na vrata i zamoliš ih da ti pomognu da razumeš Bibliju tako što ćeš da zatražiš besplatan biblijski studij! Biće presrećni da ti pomognu!

  14. #794

    Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Adrijan najlakši način da saznaš odgovore na svoja pitanja jeste da lepo pozoveš prve Jehovine Svedoke koji ti dođu na vrata i zamoliš ih da ti pomognu da razumeš Bibliju tako što ćeš da zatražiš besplatan biblijski studij! Biće presrećni da ti pomognu!
    Znači li to da ti ne znaš da mi objasniš kako neko može biti stariji i od samog svemira?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  15. #795

    Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Adrijan najlakši način da saznaš odgovore na svoja pitanja jeste da lepo pozoveš prve Jehovine Svedoke koji ti dođu na vrata i zamoliš ih da ti pomognu da razumeš Bibliju tako što ćeš da zatražiš besplatan biblijski studij! Biće presrećni da ti pomognu!
    Više puta sam razgovarao sa Jehovinim svedocima. I to baš tim "prvim" koje sam sretao u različitim situacijama, a nekoliko puta sam ih pozvao u kuću kada su nudili od vrata do vrata svoju usluge i nezaobilaznu Kulu stražaru. Ne da nisiam impresioniran njihovim papagajski naučenim poznavanjem biblije, nego sam razočaran, kako njihovim opštim znanjem, tako još više i njihovom nesposobnošću samostalnog i logičkog zaključivanja. Dakle, ono nešto Jehovinih svedoka što sam ja u nekom stepenu upoznao odisalo je snažnom socijalnom neprilagođenošću, neobrazovanjem i evidentno slabim intelektualnim kapacitetima.

    Već od prvog susreta sa njima pitao sam ih svaki put elemtarne stvari iz matematike. Recimo, niti jedan od njih pre više od 22 - 23 veka, u Staroj Grčkoj, ne bi dobio niti jedan jedini poen da su se u to doba praktikovali testovi znanja. Ali, zato sam uveren da njihov, uslovno rečeno, kler, odnosno elita zna jako dobro da računa, odnosno kalkuliše.

    Savest treba da aktivira svoju savest i da se samolocira kojoj grupi pripada.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 53 od 54 PrvaPrva ... 34351525354 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •