Vojvođanski pulin - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 62
  1. #46

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    hitno trazim/kupujem stene vojvodjanskog pulina,okolina Novog Sada.Imali smo jednu divnu pulinku,inteligentno stene koje je nastradalo...a klinci ne mogu bez njih...

  2. #47

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Citat nesab kaže: Pogledaj poruku
    Eto, ja danima, posredstvom Interneta, bezuspesno pokusavam da dodjem do bilo kakve korisne informacije o nabavci steneta vojvodjanskog Pulina, posto je pre dve nedelje iznenada i tragicno nastradao nas Pulin Gara, koji je vredno, godinama, cuvao nasu kucu.
    Citat yu7one kaže: Pogledaj poruku
    hitno trazim/kupujem stene vojvodjanskog pulina,okolina Novog Sada.Imali smo jednu divnu pulinku,inteligentno stene koje je nastradalo...a klinci ne mogu bez njih...
    pozdrav svima, a sto se tice ove predivne rase,
    samo dodjite na RUMSKI VASAR (svakog 3. u mesecu)
    i kupicete veoma kvalitetno stene !
    oni sto ih donesu na vasar, obicno stoje kod pumpe "IBIS" !

    a ovo je nas Mihaljevacki ZVEROV MUNJA !

    Ime: DSCN0326.JPG Pregleda: 1749 Veličina: 328.9 KB

    "poganstina" jedna koja nikog osim mene ne slusa,
    a ja sam samo ZET u toj kuci i dolazim 1-2 puta mesecno !
    inace Munja je klasicna lencuga koja po ceo dan radi
    sta mu se prohte, sve dok ne dodjem u selo ja,
    a onda mu sleduje "trening" koji on vrlo rado prihvata
    i mislim da bi mogao tako do sutra bez umora !
    inace je 3 godine star !
    IzBaCiWaC UgLjA Iz NaFtArE

  3. #48

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Pozdrav svima koji su zaljubljeni u ovog psa,moja Gara...
    Ime: Gara stene 2.jpg Pregleda: 4184 Veličina: 277.0 KBIme: DSC00138.jpg Pregleda: 5146 Veličina: 117.7 KBIme: DSC00011.jpg Pregleda: 5530 Veličina: 139.0 KBIme: DSC00012.jpg Pregleda: 1476 Veličina: 118.7 KBIme: DSC00014.jpg Pregleda: 1499 Veličina: 118.2 KB

  4. #49

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Niste u manjini, uopšte. ljudi se teško odlučuju Internet komunikaciju. Ja imam dva pulina i o njima mogu samo najlepše da kažem.

  5. #50

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Pozdrav svima... Od prije 8..9 mjeseci vlasnik sam PULINA. Drzao sam mnoge vrste ali od sada samo puline. Taj pas me odusevljava u svakom pogledu... Neumoran..neumoran.. Zivim u centru grada.zbog njega sam zaratio sa pola komsiluka ali vrijedan je svake psovke moje prema njima a i njegovog laveza.. ))) ..odan.vjeran.privrzen do smrti. ..obozavam ovog psa...

  6. #51

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Cao.Tek tri meseca imam pulina,kada je dosao kod mene imao je 7-8 meseci,i tada mu je dlaka bila mekana i pomalo kovrdzava,a sada se skoro ispravila i bas deluje suvo.Hranim ga ostacima svoje hrane i granulama,isto kao i prethodni vlasnik.Sta mislite u cemu je problem?

  7. #52

  8. #53

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Ime: IMG_0001[1].jpg Pregleda: 1512 Veličina: 111.9 KBIme: IMG_0002[1].jpg Pregleda: 1503 Veličina: 118.2 KBIme: IMG_0003[2].jpg Pregleda: 1487 Veličina: 120.2 KBIme: IMG_0004[1].jpg Pregleda: 1495 Veličina: 74.9 KBIme: IMG_0005[1].jpg Pregleda: 1305 Veličina: 82.6 KB

    Ovo su fotografije sa malim pulinčićima,čiji su roditelji Šaca i Juca

  9. #54

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Citat crnivrag kaže: Pogledaj poruku
    Cao.Tek tri meseca imam pulina,kada je dosao kod mene imao je 7-8 meseci,i tada mu je dlaka bila mekana i pomalo kovrdzava,a sada se skoro ispravila i bas deluje suvo.Hranim ga ostacima svoje hrane i granulama,isto kao i prethodni vlasnik.Sta mislite u cemu je problem?
    dodajte u hranu sirova jaja pa ce mu dlaka biti elasticna i meka
    Ja se inace bavim uzgojem japanskih prepelica,pa uvek imam neko kvrcnuto prepelicije jaje koje dajem svojim psima

  10. #55

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    U Maju bi trebao odnosno zelim da se pocastim jednim stenetom pulina pa ako neko sa ovog foruma ce u to vreme imati jedno musko ja bi ga rado kupio,a bio i veoma zahvalan.Moze i informacija gde bih mogao da ga nabavim.Pozdrav svim pulindjijama.

  11. #56

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Ova stranica kao da je ugasena. Ja sam se ponovio jednim malim Pulinom i mogu da Kazem da tako divno stvrenje covek samo pozeleti moze.Nece da spava u kucici vec napolju,mozda ce hteti kasnije.Kupio sam ga u Rumi na velikoj pijaci

  12. #57

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Citat Nenad_DPb kaže: Pogledaj poruku
    Citat vesna.ns kaže: Pogledaj poruku
    I ja to mislim , ali ocigledno da smo u manjini posto se niko ne prikljucuje. Oni nisu "in", oni su samo " obicni psi", vredni, radni i jako pametni. Sigurno zasluzuju mnogo bolju sudbinu od one kojju cesto imaju.
    Niste u manjini, tu sam i ja Lep tekst, ja sam imao zenku pulina nesto više od deset godina i mogu reci da boljeg psa nisam video. Samo moj pulin je imao nesto dužu dlaku, malo se razlikovao od pulina sa tvojih slika. Svidja mi se njihova odanost, poslušnost, nisu agresivni, veoma zahvalni, nikad ne idu ispred "gospodara" u šetnji i uvek gledaju pravo u oči, vole decu... Imam samo reči hvale za pulina, ali nažalost moj pulin je uginuo pre mesec dana, tako da sam sada bez psa.


    Da li bi zeleo da imas opet mladog pulina, procenjuje se da mu je oko 6 meseci, blesav i pun ljubavi, kao bebu mi bacili u dvoriste, a ja vec imam dva odrasla psa. Nadam se da ne krsim pravilo sajta, ako kazem da bih ti ga poklonila, jako sam ga zavolela jer je neko ko se sa mnom pozdravlja, ko me gleda kao da sam mu poklonila ceo svet, a ja samo volim zivotinje, da imam uslova nikada ga ne bih dala, zovemo ga Svrca, jer je bio jako majusan kad su ga ostavili i sitan, sada je dasa sa kovrcavom dlakom vec Ja nisam ni znala da je pulin, rekli mi veterinar i jedan dreser.Kada sam otvorila slike Vojvodjanskog Pulina kao preslikan, samo sto je ovaj jos mlad.

  13. #58

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Da li bi neko od ljubitelja Pulina zeleo psica kome je oko 6 meseci, decko i jako razdragan, nemam uslove da ga zadrzim, spasen sa ulice kao beba.Sada je pravi svrca, i tako ga i zovemo, ime bi menjali po svojoj zelji, ociscen od parazita spoljasnjih i unutrasnjih, vekcinisan i jedno prepametno stovrenje, pored svojih pasa nemam uslova da ga zadrzim a ni ogradjeno dvoriste pa je za sada na lancu sto mi jako tesko pada.Ako ima neko zainteresovan a da voli zivotinje, za razliku opd onih koji ih muce, stavila bih slike malise.

  14. #59

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Stavi slike,bas da vidimo svrcu!

  15. #60

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Citat davorjanka kaže: Pogledaj poruku
    Stavi slike,bas da vidimo svrcu!

    Ime: 995803_10206392037694373_5380652220278811396_n.jpg Pregleda: 1505 Veličina: 133.7 KBIme: 532327_10206392031814226_8820489293026569195_n.jpg Pregleda: 1376 Veličina: 66.2 KBIme: 1916942_10206392087415616_3055362700586153877_n.jpg Pregleda: 1249 Veličina: 188.9 KB


    Nadam se da sam uspela da ubacim slike, slabo se snalazim na forumu, jos je lepsi uzivo jer je nestasan i sav vrcav :0 ali je prepametan i divan , problem je sto nemam uslove da ga zadrzim nazalost. Bacen je kao beba u moje dvoriste koje pri tome nije ogradjeno da bih ga pustila Iskreno se nadam da ce ga neko mnogo voleti, jer sve vise ih bacaju i ubijaju.Zato ga ne mogu baciti na ulicu, a ni odneti u azil, znamo svi kako prolaze tamo psi....

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •