Мржња и нетрпељивост према СПЦ - Strana 22
Strana 22 od 22 PrvaPrva ... 12202122
Prikaz rezultata 316 do 318 od ukupno 318
  1. #316

    Odgovor: Мржња и нетрпељивост према СПЦ

    Crkva je svakako odvojena od države ali to joj ne zabranjuje da kritikuje ili podrži državu u nekim stvarima, zašto se to smatra mešanjem u državne poslove? Svaka budala može da iznese svoje mišljenje pa zašto ne bi mogla i jedna institucija, ono šta bi sa slobodom govora?

    Način na koji se crkva kritikuje je u većini slučajeva krajnje maliciozan, ili tendenciozan i neprofesionalan. Da ne govorim o onima koji imaju izlive mržnje prema SPC i skrnave sve što ima veze sa istom. E od ovih zadnjih mi se iskreno povraća. Ni ja nemam visoko mišljenje o nekim ljudima ili nekim zajednicama pa se ne srozavam da ih blatim na najogavniji mogući način.



  2. #317

    Odgovor: Мржња и нетрпељивост према СПЦ

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Crkva je svakako odvojena od države ali to joj ne zabranjuje da kritikuje ili podrži državu u nekim stvarima, zašto se to smatra mešanjem u državne poslove? Svaka budala može da iznese svoje mišljenje pa zašto ne bi mogla i jedna institucija, ono šta bi sa slobodom govora?

    Način na koji se crkva kritikuje je u većini slučajeva krajnje maliciozan, ili tendenciozan i neprofesionalan. Da ne govorim o onima koji imaju izlive mržnje prema SPC i skrnave sve što ima veze sa istom. E od ovih zadnjih mi se iskreno povraća. Ni ja nemam visoko mišljenje o nekim ljudima ili nekim zajednicama pa se ne srozavam da ih blatim na najogavniji mogući način.
    Turk slazem se u potpunosti sa tobom.Ali ovo dole zadnje sto si rekao na zalost i moju i tvoju i svaciju.Ja sam iz sfere Biznisa i Ekonomije i znam da ti takvi bolje prolaze nego mi koji smo blizi nekom postenju i poznavanju kulture.
    Ista prica je veruj mi u celoj zemlji Srbiji.Takvi sto blate na zalost postaju idoli.

  3. #318

    Odgovor: Мржња и нетрпељивост према СПЦ

    http://www.pouke.org/forum/page/inde...BB%D0%BE-r5008

    Зашто нападају Цркву или глобална религија и локалне сметње
    May 08 2015 19:25 | Жељко in Вести из Цркве

    „Та религија вас, упркос вама, одржава“, приметио је Рајс, упозоравајући Србе да не нестану као народ
    ПИШЕ: ДРАГАНА МИЉАНИЋ
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 22 od 22 PrvaPrva ... 12202122

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 26.07.2015, 11:32
  2. Застава Срема
    Autor FlekicaSkupusom u forumu Srem
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 04.01.2014, 20:05
  3. Вук Јеремић
    Autor yossarian u forumu Politika
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 17.10.2011, 14:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •