Najgore reklame - Strana 17
Strana 17 od 18 PrvaPrva ... 715161718 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 260
  1. #241

    Odgovor: Najgore reklame

    Najgora reklama mi je za Bonux sa Sekom Sabljic, kao da je radjena za debile.

  2. #242

    Odgovor: Najgore reklame

    One reklame sa Kalinićem i Andrijom..."momci, a šta kažete na trojku"...nije zgodna baš kada je gledaš u društvu osmogodišnjeg detata...pa posle smišljaj sve oko broja 3...
    Ali vrh cinizma mi je reklama (čini mi se) Idee....koji kao koBci vrebaju kada (jadni) penzioneri primaju penzije pa šatro 10% popusta u naredna 2 dana
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #243

    Odgovor: Najgore reklame

    Dva čovjeka trče.. Jedan pretekne drugog jer ovaj više ne može. I dok ovaj, sav nemoćan, dolazi do zraka, pogledom nalijevo ugleda Opel salon. Sav sretan preskače živicu, ulazi u salon i kupuje auto.. Tijekom vožnje ugleda onog prvog, kako i dalje vježba i rekreira se, i ''slavodobitno'' ga pretekne u autu.

    Wtf?

    Koji majmun je odlučio napraviti ovako pametnu reklamu? ''Ljudi, što će vam rekreacija? Kupite naša vozila za dobru formu.''
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #244

    Odgovor: Najgore reklame



    Posle one afere s mlekom i saznanja kakvo mleko pijemo, i ne samo mleko vec i sve ostale prehrambene proizvode ( najgore u Evropi)
    stigla reklama o iMleku u kojoj je glavna zvezda " majka nacije "", zvana Suzie Q , ljubiteljka fudbalerka a la a le ale ale Obilic ,
    koja bi u svakoj normalnoj zemlji nosila bukagije i dan danas.

    I kada pomislis da je dno dno
    i da nema dole,
    shvatis da ispod svakod dna ima jos jedno.... pa jos jedno .....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  5. #245

    Odgovor: Najgore reklame

    Deo kose koji leprša u odnosu na deo kose oko glave.




    Mislim, u eri fotošopa i ostalih fotomontaža programa, tolki amaterizam...
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #246

    Odgovor: Najgore reklame



    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #247

    Odgovor: Najgore reklame

    Ako vec morate da birate, birajte Drndu.
    Prevoz pokojnika...Drnda.
    Ej! Drnda!

    Ljudi bre! Is this for real?

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #248

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ako vec morate da birate, birajte Drndu.
    Prevoz pokojnika...Drnda.
    Ej! Drnda!

    Ljudi bre! Is this for real?
    Абсолутли рил, имаш на пар места њихове рекламе по источну Србију, Пожаревац, Велико Градиште, Кучево... што би се рекло Влашки крај, а види се и по локацијама снимања рекламе, Голубац, Дунавска магистрала, и рекао бих скела између Рама и Банатске Паланке. Имамо чланове из тих крајева, могу да потврде...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #249

    Odgovor: Najgore reklame

    Naleteh danas na reklamu za Janu.."Potraži je na Jani.."
    LM, znači prvo bih morao da:
    1-Nađem neku Janu,
    2-Da se popenjem na nju,
    3-Posle da tražim neku poruku!
    ...mnogo bre posla!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #250

    Odgovor: Najgore reklame

    I inače prezirem reklame u kojima kompanije molećivim dečijim glasićima poručuju da kupite njihov proizvod ali ovo je esencija svega pogrešnog u toj priči.
    Ućerivati penzionera sa 20.000 penzije u dužničko ropstvo da bi unuci kupio roza kineske plastične drangulije je krajnje podlo.

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #251

    Odgovor: Najgore reklame

    Дал би ми неко објаснио ону рекламу за кафу, "Девојке јел ви варате... хаааа.... да, кад год могу, али то ме пуно кошта... намиг... "...

    ВДФ????
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #252

    Odgovor: Najgore reklame

    Nova haljina? Neeeeeee... Oprana pervolom...

  13. #253

    Odgovor: Najgore reklame

    Slazem se nefertiti ,a dodala bih i onu'forteeeee'..

  14. #254

    Odgovor: Najgore reklame

    sečam se mirisa i izgleda bočice aftershavea Old Spice iz ranog detinjstva,koristio ga je moj ujak jer je imao neke pajtose u free shopu na Surčinu.i zaista sam se obradovao kad sam čuo da je to moguče kupiti ovde i sada a da ne moraš da ga naručuješ iz Londona..mada posle ove reklame sa onim gospodinom tamne puti koji izgleda kao da preferira neformalno-nekonvencionalno medjumuške odnose a usput igleda kao da su mu steroidi i teretana pojeli i ono malo mozga koje mu po boji kože pripada nema šanse da kupim stari začin,nema šanse da se sagnem i pokupim ga iz jendeka,more...to se valjda zove kontrapropaganda..
    The rest...is silence.

  15. #255

    Odgovor: Najgore reklame

    Kad ih spominjem pripadne mi muka...savex i flekavi komšija....Možda mu je sestra? (hor zagorelih komšinica)

Strana 17 od 18 PrvaPrva ... 715161718 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Reklame za sminku
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.03.2016, 19:51
  2. Najbolje reklame
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 06.08.2015, 18:09
  3. Najgore bračne osvete
    Autor Najgora u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.12.2009, 12:57
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 12:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •