VojvodinaCafe - Sport
    • Sport RSS Feed

10.12.2017 11:16
      Kliknite da pročitate celu vest

Vojvodina je još jednom poražena u Novom Sadu od poslednje ekipe na tabeli. Posle Borca pobedu je odneo i Javor koji je deklasirao Vojvodinu sa 3:0. Utakmica je odigrana,pred oko 200 navijača, u pravom zimskom ambijentu i uz sneg koji je neprekidno padao. Dva tima su zbog snega na terenu ušla oprezno u meč a prvu pravu priliku videli smo u 17 minutu kada je Mihajlović krenuo sam ka golu Javora,ali se spetljao i izgubio loptu koja stiže do Kojaševića koji sa ivice šesnaesterca neometan promašuje ceo gol.
      13.11.2017 10:50

Fudbalska Subotica ove jeseni živi nekim lepim, možda i nikada ranije doživljenim ritmom. Ekipa Spartaka posle 16 odigranih prvenstvenih kola, nalazi se na visokom, četvrtom mestu na tabeli Superlige, ali, što je mnogo bitnije, igra izuzetno dobro, lepo za oko i efikasno i zbog toga ne čudi skoro jednoglasna ocena relevatnih ljudi da su Subotičani domaći fudbalski hit.
      20.10.2017 22:11

Fudbaleri Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (0:0) protiv ekipe Radničkog iz Niša, u 14. kolu Super lige Srbije. Pred oko 1.000 gledalaca na "Karađorđu", strelac za Vošu bio je Jovančić u 70, dok je gol za Radnički postigao Pavkov u 72. minutu. Prvi opasan napad na utakmici, Vojvodina je izvela već u prvom minutu, kada je Subotić povukao loptu u sredinu i dobro šutirao sa oko 20 metara.
      14.08.2017 13:00

Partizan je pobedio Vojvodinu u Novom Sadu minimalnim rezultatom 1:0 i naneo joj prvi poraz ove sezone u Superligi. Jedini gol na meču postigao je Ostojić u 89. minutu meča. Crno-beli su se time na tabeli bodovno izjednačili sa Novosađanima (12 bodova) posle neočekivanog poraza u prethodnom kolu od Voždovca. Partizan je u sredu doživeo prvi poraz u Superligi posle godinu dana i sada se pobedom protiv Vojvodine vratio na pobednički kolosek.
      29.07.2017 23:00

U 2. kolu nacionalnog šampionata, fudbaleri Vojvodine su ostvarili ubedljiv trijumf na gostovanju ekipi Radnika rezultatom 4:0. Pred oko 1.000 posmatrača na stadionu u Surdulici, strelci za goste bili su Subotić u 9. minutu, Malbašić u 17. i 55. minutu, te Bempah u 85. minutu. Vojvodina je bila daleko bolja, pre svega u prvom poluvremenu i zasluženo osvojila sva tri boda. Gosti su rano došli do ubedljivog vođstva i dva gola uz dva napada.
      22.07.2017 10:05

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Čukarički na stadionu Karađorđe u prvoj utakmici sezone 2017/2018 Superlige Srbije sa 1:0. Strelac jedinog gola za Vojvodinu je fudbaler iz Gane Džozef Ovusu Bempa koji je pogodio u nadoknadi vremena. On se snašao u kaznenom prostoru gostiju, iskoristio odbijenu loptu koju je uputio Vukasović i poslao je pod prečku gola Kirovskog.
      06.07.2017 22:52

Vojvodina je završila učešće u kvalifikacijama za Ligu Evrope već u 1. kolu. Novosađani su posle 2:1 u prvom meču, poraženi od Ružomberoka sa 0:2 u revanšu. Imali su sasvim solidan rezultat posle 90 minuta u Novom Sadu, ali na terenu Ružomberoka nisu bili rival koji je zaslužio da prođe dalje. Bili su bezopasni i bezidejni, igrali su uspavljujući fudbal, primali golove posle prekida i loših intervencija, tako da u Evropi dalje nemaju šta da traže.
      30.06.2017 10:39

Potpuno neočekivano, već nakon prvog ovosezonskog meča fudbalera Vojvodine i pobede nad Ružomberokom u 1. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, došlo je do razlaza između Radoslava Bataka i uprave kluba. On je nakon utakmice održao konferenciju za novinare, gde je posle ocene toka meča istakao da će njegov tim i u revanšu ići na pobedu i da su šanse Vojvodine 60% da prođe dalje, prenosi novosadski radio 021.